Cuma, Ekim 28, 2016
Balkabağı süslemeli anı defteri ve kalem

Balkabağı süslemeli anı defteri ve kalem

2

balkabagi-suslemeli-pembe-bebek-ani-defteri-4
Hira bebeğin annesi için hediye yaptım. Keçeden pembe renkli, inci süslemeli lüks bebek anı defteri ve inci süslemeli kalem. Harfleri tek tek elde taştan yaptım. Defteri mat satenle kapladım, dantelle süsledim.
Kalemi bu sefer yeniledim, yepyeni bir tasarım yaptım. Umarım sizler de beğenirsiniz :) Pembeli bebek aksesuarlarından hoşlanan marietli bayanlara ilham verebilir.

balkabagi-suslemeli-pembe-bebek-ani-defteri

balkabagi-suslemeli-pembe-bebek-ani-defteri-

balkabagi-suslemeli-pembe-bebek-ani-defteri-1

Paylaş
aylar
Güzel olan her şeyi o kadar çok seviyorum ki inanılmaz. İstanbul'da bebek giyim ve üzerine bir butiğim var. Sıra dışı ürünlerimi ve ürettiklerimi bebechocolate facebook albümlerimde ve blogumda görebilirsiniz. Çocukluk hayalim çizgi filmileri yapmaktı... Yıllarca başka işlerle uğraşıp, bebeğim dünyaya geldikten sonra hayatımın akışını değiştiren bir iş BEBECHOCOLATE. Hiç bilmediğiniz çocuk dünyasına girişimin ardından, hiç bilmediğiniz işe atılma. Bir masal BEBECHOCOLATE, bebeğimin kısmetine açtığım bir iş; bebeklere ait çok şey var içinde. Butiğimi büyüttükten sonra boş vakitte keçe el emeği ürünleri yapmaya başladım. Ürünlerim büyük beğeni toplayınca boş vakit gitti, yoğunluk geldi... Değişik fikirleri keçe figürlerine taşıyan, tamamı el yapımım ve çizimle oluşturduğum koleksiyonumu, bebek, evliliğe, doğuma yönelik değişik tasarımlarda fark yaratıp sizler için üretiyorum. Tamamı el dikişi olan koleksiyonumu umarım seveceksiniz. E-posta: ailarmehinli@yahoo.com