Balkon mu dediniz ??? (3)

-

Yine ben:))Balkonda size göstermediğim ne kaldı diye düşünürken Bodrum nazarlığımı hatırladım.Transparan kurdele üzerine yurtdışından aldığım balık şeklindeki magnetleri,boncukları ve yine yurtdşından birgün kullanırım diye aldığım küçük objeleri yapıştırdım.Taşıyıcı iskelet olarak da pipet kullandım.

Can simidini pervaza astım.

Yel değirmenlerini çok severim.Don Quixote’un memleketi La Mancha’da fotoğrafladığım yel değirmenleri kadar güzel olmasa da bir tane yapayım istedim.

Özellikle yukarıdaki fotoğrafı çok seviyorum. Yel değirmeni ve yalnız adam Pablo.Benim değirmene gelecek olursak, tuvalet kağıdı rulosu,kürdan,su bazlı boya kullanılarak yapıldı.

Bitki merdivenine tutturmak için de yine çöp şiş kullandım. Ben çok sevdim değirmenimi.Tabii bir de bütün bunları yaptıktan sonra söküp balkonu beyaza,çerçeveleri ve su borusunu koyu maviye boyamaya karar verdik :((( Biraz uğraştırdı ama iki kişi birkaç saatte balkonu aşağıdaki hale getirdik.

Bütün yorgunluğa değdi inanın.Gelin balkonda birlikte bir kahve içelim =)))

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

6 yorum gelmiş

  1. sari melek

    harika olmuş balkonunuz. Bayıldım. Uzun emek vermişsiniz ama nefis bir iş çıkmış ortaya. Şimdi o nefis ortamda oturup keyfini sürmek kaldı size:)

  2. mavisofra

    yel degirmenlerine bayılırım çok severim sizin balkon balkon degil deniz gibi olmuş ya çok harika fikirle dolu keyifle yudumlayın kahvelerinizi sevgiler

Bir Cevap Yazın