balkonunuza kozalaktan kolay mobil

-

yine merhaba.. burada bir komşum var oda biraz seviyor böyle değerlendirmeyi.bana kozalak yollamış. bende bu balkonuma birşey yapmayı düşünüyordum.mobil yaptım. o çerçeve yoğurt kovası kapağı. bu yoğurt kovası kapakları benim çok işime yarıyor. onlardan yaptığım kapı süslerinide yollayacağım birazdan.. neyse, kapağı kozalakların olduğu kurdeleleri bağlamak için 7 yerden, kurdeleyle askı yapmak için de 4 yerden deldim. sonrada delikleri açıkta bırakarak kurdeleyle sardım. kozalakları incecik kurdeleye bağlaya bağlaya,aralarına boncuk koya koya bu hale getirip,deldiğim kapağın deliklerinden bağladım. sonrada astımm.. dışardan balkonlarımın süslerini görenler gelip bakmak istiyor :) sevgiyle kalın..

kocalaakk
kocalaakk

2 yorum gelmiş

Bir Cevap Yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
alaca91

Cıvıl cıvıl,her olumsuzluktan iyi bir yön çıkartan,biraz duygusal biraz pollyanna,biraz agresif,biraz çocuksu,çokta eğlenceli,taklitçi,komik..

Doğal malzemelerden balkon süsü yapımı

| | 0 Yorum

Merhaba. Yarışmanızı görünce (ödül de uzun zamandır incelediğim sizzix olduğundan) hemen işe koyuldum. Önce malzemeleri toparladım. Ağaç kütüğüm, boya kovaları, doğal taşlar, yumurta kabukları, mukavva parçaları, alçı, tutkal, boyalar. Boya...