Çarşamba, Ekim 26, 2016

Bambu halidan vazo

14

Bambu halilari artik heryerde bulmamiz mümkün. Banyoda, mutfakta oldukca dekoratif görünüyorlar. Üstelik temizligi de cok kolay. Peki bu halilardan vazo yapmaya ne dersiniz? Bunun icin:* Bambu hali* sert mukavvadan rulo* Yapistirici (ben silikon tabancasiyla yapistirdim.)* Kuru agac dallari ve biraz gazete. (gazeteleri vazonun tabanina yerlestirdim, agac dallari vazonun tabanindan cikmasin diye.)

14 YORUMLAR

  1. Begendiginize sevindim. Bambu haliyi dediginiz gibi büyük marketlerden temin edebilirsiniz, ben mukavva rulo üzerine yapistirdim. ama haliyi da istediginiz büyüklükte kesip iki ucu da yapistirabilirsiniz pek stabil olmayabilir.mukavva temin edemezseniz bu da bir alternatif. Storlar icin ayni sey mümkün olmayabilir. mutlaka sert birseyin üzerine yapistirmak gerek.Bir alternatif daha geldi aklima. Soba borusunun üzerine de uygulayabilirsiniz bu calismayi :))

  2. güzel paylaşım.. genişliği tuvalet kağıdı rulolarına göre ayarlandığında, gayet sade bir tuv.kağıdı deposu olarak ta görev yapabilir. bu tarz hemen her banyoya yakışacaktır. arzu edilen renkte boyanabilir de.. fırsat bulursam eğer, antreme şemsiyelik olarak yapabilirim ben de:))