Çarşamba, Ekim 26, 2016
Barış Cüzdanı

Barış Cüzdanı

3

cüzdan
Çok severim bu sembolü, öyle olunca da cüzdanlarımdan birinin teması bu olsun istedim ve oldu. Diğer resimleri için tık.

cüzdan

Paylaş
wildpoppy
Değişik insanlarla tanışmak, yeni şeyler öğrenmek ve yaşamda çeşitliliği deneyimlemek vazgeçemediğim bir şey, bir ihtiyaç hatta. Nüfus kağıdındaki yaşıyla kendi algısındaki yaşını, aldığı üniversite eğitimi ile yaptığı işleri, bir türlü senkronize edemeyen, ettiği zaman ise kendini, kendi gibi hissedemeyen, yaptığı işleri, yaptığı yemeği bile hatta ikinci kez yapmaktan sıkılan, yapamayan hatta, oğlunu seven, koruyan, kollayan, ona güvenen, ona kızan, onun için endişelenen tipik bir anne olmasına rağmen, hala kendinin bir anne olması kavramına şaşırabilen, belki de herkesin tanımladığı gibi tipik bir ikizler kadınıyım ben kısaca... Kendimi bildim bileli pek sevdim elişi, hobi kavramlarında bir şeyler üretmeyi. İlkokulda ki elişi dersini tek seven çocuk bendim herhalde ama diğer arkadaşlarım nefret ettiği için bende gizlerdim bu sevdamı gözlerden. Artık gizlemiyorum ve paylaşmak istiyorum herkesle. Bu blogumun ortaya çıkması da bundandır.... email: wildpoppyfields@gmail.com

3 YORUMLAR

  1. barış herkesin istediği ama uygulamaya gelince kimsenin yanaşmadığı bir yol, ne kadar doğru bir tema seçmişsiniz çok güzel olmuş.inşallah barış simge olmaktan çıkar da insanların davranışların da kendisini gösterir.

  2. Simge olmasının bir önemi yok zaten, simge sadece var olanı hatırlatan bir şekil ama bencede barışın insanların doğasında olması, yaşamlarının misyonu olması her şeyden önemli…sevgiler

  3. keşke herkes böyle düşünse… o zaman çocuklarımız için endişe etmez, dünyanın güvenilmez bir yer olduğu endişesiyle kendimizi yemezdik. çok güzel bir çanta olmuş.