Başak ve Safa’nın isim yastığı

-

 isim yastığı

Merhaba :)
Fotoğrafını gördüğünüz bu kocaman pufito çok cici bir çiftin aşk hikayesini anlatıyor. Fotoğrafta boyutunu anlamak biraz güç fakat kendisi 95 cm uzunluğunda, bir yastıkta kocatan cinstendir :) Bu tarz hikaye temalı kocaman yastıklar yapmayı çok seviyorum. Özellikle yapım aşamasına geçebilmek için dinlediğim hikayeler öyle güzel oluyor ki… Tanımadığım insanların aşklarına, hayatlarına dokunuyormuşum gibi geliyor. İnanılmaz bir his. Tarifi yok :)
Bu yastığı Başak Hanım’ın özel siparişi üzerine yapmıştım. Bana upuzun bir mail gönderip aşk hikayelerini en ince detayına kadar anlatmıştı. Hikayelerini burada paylaşmayacağım fakat beni fazlasıyla etkileyen bir hikayeleri olduğunu söylemeden geçemiyeceğim :) Beni bu kadar etkilediği için en ince detayına kadar onlara uydurmak istedim. Mesela evlenme teklifi sahnesinde karakterlerin üzerinde yer alan kıyafetler gerçeğiyle birebir uyumlu. İnce detayları daha ayrıntılı görmek isterseniz şuraya tıklayarak diğer fotoğrafları görebilirsiniz.

4 yorum gelmiş

Bir Cevap Yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
ay cok sirin

Bazen bir reklam panosunda, bazen dizi arası reklamlarda, bazen anılarınızda... Çocukluğunuzun masal kahramanları, sevdiğiniz oyuncular, sevdiğiniz insanlar... Her an görmek istedikleriniz, hep yanımda olsun dedikleriniz... Hayalleri, farklı bir yöntem ile gerçek hayata aktarabilmek düşüncesi doğrultusunda bir yola çıktım. İnsanların kendilerini güvende hissettikleri tek eylem; sarılmaktır. Bazen başka birine, bazen başka bir şeye sarılmak ama sarılmaktır sadece. Başını güvenle ve heyecanla yaslayabilmektir; huzur. Ben size huzur ve güven yolluyorum şirin paketlerinde:) ____ Bilgi ve sipariş için: aycoksirin@gmail.com