Baykuş figürlü keçe bebek şekeri

-

kece-baykuslu-bebek-sekerleri
Baykuş çok sevilen ve süslemelerde çok tercih edilen bir figür. Ben de kişisel olarak çok seviyorum. Değişik bir baykuş figürü çalıştım ve bu baykuşları diğer yaptıklarımdan daha çok sevdim. Hem çok sevimliler hem de daha renkliler :)
Baykuşları kız bebeklere daha çok yakıştırdığım için pembe ve sarı tonlarında iki örnek çalıştım. Erkek bebekler için de mavi/yeşil tonlarında ve yakasına papyonla güzel olacaktır. İnce keçe kullanarak elde kesim ve dikim yaptım. Süslemeler için boncuk, inci ve kurdele güller tercih ettim.

Diğer yaptığım işleri görmek için blogum burada.

1 yorum gelmiş

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin
sekerkeceler

Merhabalar Şeker Keçeler adından da anlaşılacağı üzere birbirinden şeker, sevimli el emeği göz nuru keçe ürünlerimi paylaştığım bir platform. Keçelere olan merakım, hamileliğim sırasında oğluma bebek şekeri hazırlıklarım sırasında başladı. O dönem büyük bir gayretle süslerimi kendim hazırladım. Sonrasında gerek yerli gerek yabancı bloglarla bu işin içine iyice daldım. Keçe dünyası tam bir derya, yapılabileceklerin sınırı yok. Hayal gücü tek gıdamız. Umarım paylaştıklarımı ve yaptıklarımı beğenirsiniz. Beğendiğiniz şeylere sahip olmak isterseniz veya aklımda bu var benim için yapabilir misin derseniz sekerkeceler@gmail.com adresinden bana ulaşabilirsiniz.