Baykuş şapkalı Tilda bez bebek

-

pembe-orgu-baykus-sapkali-tilda-bez-bebek-modelleri-2
Ve bu Pazar bitirdiğim bir Tilda bebek daha, Pınar Hanım 15 yaşına basacak kızı Balımnaz’ın doğum günü için hediye edeceği bir bebek dikmemi istedi, bu şirin baykuş şapkalı Tilda Balımnaz için zevk aldığım bir çalışma oldu.
Bu bebek için el yapımı pembe bot dikildi, aynı renkte pamuklu bir tayt da diktim, bez bebek rahatlıkla tek başına ayakta durabiliyor.
Pembe örgü baykuşlu bere ve süveter elde örüldü, fırfırlı eteği ve astarlı montu elde dikildi.
Saçları 40 cm boyunda peruk.

fb hesabımdan bana ulaşabilirsiniz.

pembe-orgu-baykus-sapkali-tilda-bez-bebek-modelleri-3

pembe-orgu-baykus-sapkali-tilda-bez-bebek-modelleri-5

pembe-orgu-baykus-sapkali-tilda-bez-bebek-modelleri-7

pembe-orgu-baykus-sapkali-tilda-bez-bebek-modelleri-8

pembe-orgu-baykus-sapkali-tilda-bez-bebek-modelleri-9

pembe-orgu-baykus-sapkali-tilda-bez-bebek-modelleri-11

pembe-orgu-baykus-sapkali-tilda-bez-bebek-modelleri-12

pembe-orgu-baykus-sapkali-tilda-bez-bebek-modelleri-13

pembe-orgu-baykus-sapkali-tilda-bez-bebek-modelleri-14

pembe-orgu-baykus-sapkali-tilda-bez-bebek-modelleri-15

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
aylar

Güzel olan her şeyi o kadar çok seviyorum ki inanılmaz. İstanbul'da bebek giyim ve üzerine bir butiğim var. Sıra dışı ürünlerimi ve ürettiklerimi bebechocolate facebook albümlerimde ve blogumda görebilirsiniz. Çocukluk hayalim çizgi filmileri yapmaktı... Yıllarca başka işlerle uğraşıp, bebeğim dünyaya geldikten sonra hayatımın akışını değiştiren bir iş BEBECHOCOLATE. Hiç bilmediğiniz çocuk dünyasına girişimin ardından, hiç bilmediğiniz işe atılma. Bir masal BEBECHOCOLATE, bebeğimin kısmetine açtığım bir iş; bebeklere ait çok şey var içinde. Butiğimi büyüttükten sonra boş vakitte keçe el emeği ürünleri yapmaya başladım. Ürünlerim büyük beğeni toplayınca boş vakit gitti, yoğunluk geldi... Değişik fikirleri keçe figürlerine taşıyan, tamamı el yapımım ve çizimle oluşturduğum koleksiyonumu, bebek, evliliğe, doğuma yönelik değişik tasarımlarda fark yaratıp sizler için üretiyorum. Tamamı el dikişi olan koleksiyonumu umarım seveceksiniz. E-posta: ailarmehinli@yahoo.com

2 yorum gelmiş

  1. aylar

    sağolun, malzemeleri yurtdışındaki bez bebek dikimi için satış yapan sitelerden temin eidyorum, beyaz melek markası olan penye kumaş, saç tress’leri ve perkuklar, deri, süet, süsleme rozet ve düğmeleri vs… gelmesi 1 ay sürüyor ama.Kalan elyaf, örgü ip gibi malzeme Türkiye’de temin ediyorum.

Bir Cevap Yazın