Baykuş süslemeli keçe notluk

-

Baykuş süslemeli keçe notluk
Merhaba, benim hobi dünyasına ilk adımım keçelerle oldu. Keçe kullanışlı yumuşak yapısı ve sıcacık renkleri ile gözümü de gönlümü de fethetti diyebilirim. Keçeyle çalışmayı çok seviyorum. Elimdeki renkli kumaşı keserek dikerek ona şekil vermek boğucu iş temposunda bana nefes alma alanı sağlıyor. Boş zamanı değerlendirmek için başlanan hobinin zamanla bir tutkuya dönüşmesi ve sırf onunla meşgul olabilmek için gündelik işlerden ayrılıp özel bir vakit dilimi oluşturmak böyle başlıyor herhalde.

Blog açma cesareti gösteremeyen onun yerine arkadaşlarının gazı ile facebook’da sayfa açan bendeniz, 10marifet’i blog gibi kullanmaya başladım galiba bu giriş paragrafıyla :)
Başlangıçta dediğim gibi keçe ile haşır neşir olmayı sevdiğim için daima yanımda taşıyacağım keçeden sevimli bir notluk yaptım.
Baykuş süslemeli keçe notluk

Baykuş süslemeli keçe notluk
Yapımı oldukça basit olan bu notluk, keçe ile çalışanlar için bir fikir olabilir diye düşünüyorum. Keçeden yaptığım kitap ayraçlarını ve ikinci notluğumu görmek isterseniz Kırık İğne‘yi ziyaret etmeniz beni mutlu eder.

Vakit ayırıp okuduğunuz için teşekkür ederim. Hoşça bakın zatınıza…

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin

Bir çiçeğin yaprağına işlenir gibi öylece naif yazılan şiirleri, saatleri unutturan kitapları, yazarlardan Mine Soto'yı, mevsimlerden beyazı, renklerden çimeni, meyvelerden çileği ve "Gece"yi seven ama çok seven, profesyonellerin ellerine su dökecek kadar amatör ruhla sevdiği şeylerle meşgul olan dünyalı bir zerreyim.