Baykuşlu erkek bebek anı defteri

-

kece-baykuslu-bebek-ani-defterleri
Merhaba. Doruk bebek için hazırladığım bebek anı defteri için gerekli malzemeler ciltli ve çizgisiz bir defter, keçe, kalem, elyaf ve yapıştırıcı.
Ciltli defterimizi keçe ile kapladık. Kıvrılan kenarları dikiyorum, açılmaz ama yine de tedbir olarak bunu mutlaka yapıyorum.
Defterin üzerinde kullanılacak baykuş anne, baba ve bebek figürünü kesiyorum. Dikilecek kısımları dikiyorum, yapıştırılacak kısımları yapıştırıyorum. Figürler hazır olduktan sonra deftere silikon ile yapıştırıyorum.
Dalların yapraklarındaki tohumları işleyip dalı deftere yapıştırdıktan sonra yaprakları yapıştırıyorum. Sonra bebeğin ismini yapıştırıyorum. Bulutları da aynı şekilde yapıştırıyorum ve defteri bitiriyorum.
Sıra kalemi hazırlamaya geldi:) Kalemin ucundaki baykuşu yine keçeden iki kat kesip kaş, göz, burun kesip dikip yapıştırdıktan sonra kenarlarını el dikişi ile dikiyorum. İçine elyaf doldurup altta bıraktığım boşluktan kaleme silikon ile yapıştırıyorum. Tabii önce kalemi kurdele ile sarıyorum. Bu kadar :) Siz de sipariş vermek isterseniz iletişim bilgilerimden ulaşabilirsiniz:)

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin