BAYRAM ŞEKERİ

-
Bayram şekeri gibi yatak örtüsü
Bayram şekeri gibi yatak örtüsü

Elimizde kalan minik minik kumaş parçalarını resimdeki gibi kırkyama tekniği ile birleştirip yatak örtüsü yaptık. Aslında bayram şekeri gibi rengarek ve çok tatlı olmuştu ama resimlemem iyi olmadığından pek anlaşılmıyor:((

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

23 yorum gelmiş

 1. sakagun

  Aman Allahım, şimdiye kadar gördüğüm en yamalı yatak örtüsü. Ufak ufak nasıl da uğraşmışsınız. Harika olmuş.

 2. pinkly

  süper olmuş ellerine sağlık yamali bohca :) hiç üzülme çalışmanı gölgeleyecek kadar kötü değil fotoğraf :) iyi günlerde kullan.

 3. mugearikan

  Ben bu tekniğin adını duymuşumdur ama nasıl yapılır bilmem, bilmeden elimi sürmeye kıyamam seninki gibi bir çaışmaya..bir de meşakkat kısmını öğrensem sanıyorum bakamam bile…ellerine sağlık olsun.

 4. Renkli ce

  Çok güzel ve çok emek ve sabır isteyen bir çalışma olmuş ellerine sağlık. Benimde ilk ve tek çalışmam var bu alanda, bir yatak örtüsü yaptım adını da ömrümü yedin koydum:) Sevgiler…

 5. Yamali bohca

  Ak Pınar çok teşekkürler. Arkadaşlar ben yatmaya gidiyorum. Çok yoruldum, neredeyse bir haftalık yayınları elden geçirdim, bu günkü yayınlananlara da yarın bakarım artık. Hepinize iyi geceler:))

 6. takatuka2010

  tebrik ederim renkler çok güzel seçilmiş ve minik minik uğraşılmış ne kadar sabır gerektirir bu. gerçekten yürek dolusu tebrik ediyorum.

Bir Cevap Yazın