Bebek anı defteri ve el yapımı bebek akesuarları

-

Bebek anı defteri
Bir kumaşla defter kaplama örneği daha. Cansu Hanım bana ulaştı ve biricik oğluna dair hatıralar yazabileceği bir bebek anı defteri hazırlamamı istedi. Kalem ve defter süslemesi yaparken romantik, sevgi dolu çifti dikip, annenin kucağına kundaklı bebek uyguladım. Bu ürünün detayları için albümlere buyrun. Farklı anı defteri modelleri görmek için bebechocolate sayfasına göz atabilirsiniz.

Bebek anı defteri
El yapımı defter için çiçek desenli kumaş kullandım. El işi defter süslemesinde kurdele, kuru çiçek ve inciler kullandım. 100% sevgiyle yaptım :)

bebek akesuarları
Kalem süsleme olarak bebek figürü diktim. Anı defteri kalemi incilerle tamamladım.

bebek akesuarları

2 yorum gelmiş

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin

Güzel olan her şeyi o kadar çok seviyorum ki inanılmaz. İstanbul'da bebek giyim ve üzerine bir butiğim var. Sıra dışı ürünlerimi ve ürettiklerimi bebechocolate facebook albümlerimde ve blogumda görebilirsiniz. Çocukluk hayalim çizgi filmileri yapmaktı... Yıllarca başka işlerle uğraşıp, bebeğim dünyaya geldikten sonra hayatımın akışını değiştiren bir iş BEBECHOCOLATE. Hiç bilmediğiniz çocuk dünyasına girişimin ardından, hiç bilmediğiniz işe atılma. Bir masal BEBECHOCOLATE, bebeğimin kısmetine açtığım bir iş; bebeklere ait çok şey var içinde. Butiğimi büyüttükten sonra boş vakitte keçe el emeği ürünleri yapmaya başladım. Ürünlerim büyük beğeni toplayınca boş vakit gitti, yoğunluk geldi... Değişik fikirleri keçe figürlerine taşıyan, tamamı el yapımım ve çizimle oluşturduğum koleksiyonumu, bebek, evliliğe, doğuma yönelik değişik tasarımlarda fark yaratıp sizler için üretiyorum. Tamamı el dikişi olan koleksiyonumu umarım seveceksiniz. E-posta: ailarmehinli@yahoo.com