Bebek anı sandığı – bebek anı kutusu

-

bebek sandığı
Beyza Zeynep bebek çok zor şartlar altında dünyaya geldi. Annesi ve babası onu dünyaya getirmek için çok çaba sarfetti. Bu yüzden bu bebek anı sandığı ve bebek anı defterini (daha önce Beyza bebeğin defterin resimleri sayfama koymuştum) yaparken çok özen gösterdim. Diğer bebek anı defteri çalışmalarımı görmek için sayfaya ve albümlerime buyurun.

bebek sandığı
Anı sandığın arka tarafı için anne baba ve kucağında bebek kukla istendi benden.

bebek sandığı
Sandığın kapağını keçe ayıcık, keçe kuzu, kedi figürü ve keçeden piknik kızı olan bebek süslüyor. Bebek anı kutusu yapmadan önce kutuyu kumaşla kaplayıp elyafla doldurdum. Biberon, piknik sepeti, lale gibi düğmelerle tamamladım.

bebek sandığı
Bu da keçe kedi ve kuzu.

bebek sandığı

bebek sandığı

bebek sandığı

bebek sandığı

bebek sandığı

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
aylar

Güzel olan her şeyi o kadar çok seviyorum ki inanılmaz. İstanbul'da bebek giyim ve üzerine bir butiğim var. Sıra dışı ürünlerimi ve ürettiklerimi bebechocolate facebook albümlerimde ve blogumda görebilirsiniz. Çocukluk hayalim çizgi filmileri yapmaktı... Yıllarca başka işlerle uğraşıp, bebeğim dünyaya geldikten sonra hayatımın akışını değiştiren bir iş BEBECHOCOLATE. Hiç bilmediğiniz çocuk dünyasına girişimin ardından, hiç bilmediğiniz işe atılma. Bir masal BEBECHOCOLATE, bebeğimin kısmetine açtığım bir iş; bebeklere ait çok şey var içinde. Butiğimi büyüttükten sonra boş vakitte keçe el emeği ürünleri yapmaya başladım. Ürünlerim büyük beğeni toplayınca boş vakit gitti, yoğunluk geldi... Değişik fikirleri keçe figürlerine taşıyan, tamamı el yapımım ve çizimle oluşturduğum koleksiyonumu, bebek, evliliğe, doğuma yönelik değişik tasarımlarda fark yaratıp sizler için üretiyorum. Tamamı el dikişi olan koleksiyonumu umarım seveceksiniz. E-posta: ailarmehinli@yahoo.com

1 yorum gelmiş

Bir Cevap Yazın