Perşembe, Ekim 27, 2016

Bebek Battaniyesi-1

16

Çok güzel ve kolay bir bebek battaniyesi örmeye başladım…Ama ne yazık ki yünün devamını bulamadığım için yarım kaldı. Kıyamadım ördüğüm kısmı sökmeye, beklemeye aldım,yünün devamını bulur bulmaz bitireceğim.

waffle blanket
waffle blanket

Örmek isteyenler için tarifi burada

16 YORUMLAR

 1. çok güzel bir örnek ellerinize sağlık. umarım kalan ipi bulabilirsiniz. kenarlarından aralarından kurdela filan geçirilebilir sanırım.

 2. Ellerine sağlık çok güzel olmuş bence 1-2 sıra sök oradan sonrasını beyaz devam et, o söktüğün sıradaki ipi kullanarak sarı çiçekler yap o beyaz örülen bölümün üzerine: serpiştir.

 3. çok teşekkür ederim arkadaşlar…umarım ipi bulabilirim, ama bulamazsam fiamma sizin fikrinize yakın şeyler ben de düşündüm, çiçek olayı da güzle olur.

 4. çalışıyorum o yünü bulmak için merak etme. bu arada duyurayım arkadaşlar aklınızda olsun. yünün markası kartopu gonca renk numarası 291 rengi sarı. WANTED

 5. :) bu kadar güzel yorum olabilir mi??? saolasın arkadaşım, belki sayende bulunur ipim!

 6. Çok güzel ipin bu duyuru sayesinde kısa zamanda bulunur biz kardan çıkamıyoruz ama çıkınca bakarım. Kardan çıkamadığım için biten kartlarımı ne postaya ne yayına verebiliyorum

 7. yarın çarşıya çıkıyorum ipin nosunu aldım çıkmışken ararım inşallahta bulurum arkadaşımsana kaç yumak lazım onuda yazıver bulursam hemen alayım göndereyim yarım kalmasın işin sevgiler

 8. ay süpersiniz arkadaşlar ya…belindacım 2 yumak yetiyor…bulursanız ne kadar mutlu olurum biliyormusunuz…bizim burda da kar var bu hafta ebn de pek çıkamıyorum dışarıya…

 9. HARİKA OLMUŞ ELLERİNE SAĞLIK BURDAN SANİYE ARKADAŞIMIZA DUYURU YAPIYORUM AL SANA BATTANİYE MODELİ KIZZ :))

 10. gönüldenele teşekkür ederim. hoşbuldum. yavaş yavaş dönüş yapıyorum ısınma turları bunlar daha da açılacam inşallah.sercancığım sana aradığımı yazıyordum ki devamı birden kendiliğinden geldi. işe yararsa sevinirim.

 11. Umarım yünün devamını biran önce bulursunuz, bulamazsanız fiamma’nın fikri güzel. Elinize sağlık, güzel gözüküyor:))

 12. ya bundan yelekte olur dimi nasıl yapılıyor tarifinide yazarsan sevinirim elinesağlık güzelmiş ipinde bulunurda bitirirsin inşallah.

 13. yok bacım günlerdir girmediğim ipçi kalmadı hepsi sözleşmiş gibi farklı markaların en yakın tonlarını gösteriyorlar getirtelim dedik sezon kapandı seneye kış girerken ancak diyolar ama ben yinede bakmaya devam ederim olurda bulursam haberdar ederim şimdilik hoşçakalın.

 14. belindacım ben nakonun bölge bayisine sordum ı-ıh fabrikadan gelmiyomuş…neyse söküp başka renkle tekrar öreceğim gibi…araştırdığın için çok saol…songülcüm blogum da tarifini verdim, dediğin gibi yelek felan da çok güzel olur bundan…

 15. Bende dün sordum yok ama yarın şehrin diğer tarafınada geçeceğim sökme birde o tarafa bakayım