10 yorum gelmiş

 1. maviseniz

  çok güsel olmuş kaç ilmekten kaç sıra ördüğünüzü de belirtirseniz arkadaşıma bebek battaniyesi örecektim bundna öreyim bari :)

 2. Teşekkür ederim :) Ben bundan dört tane filan ördüm hepsinde ip farklıydı ondna ilmek sayısı da farklı oldu. Genelde 45-50 arasında bi sayıda ilmekle başladım. Hepsini kare olacak şekilde yıldız modelinden parça parça ördüm. sonra dikerek birleştirdik. En sonunda da kenarlarını yaptım. Altına da kumaş ve kenarlarına kurdele geçirttim :)

 3. maviseniz

  sevgili ” denemelerim” battaniyey başladım.siteniz varsa bakma isterim ayrıntıları varmı çok beğendim benim yapabileceğim çabuk bir çeşit (*_* )

 4. :) Teşekkür ederim. Benim sitem yok. Ama bi sorunuz olursa ben burdan cevaplayabilirim. Gerçekten hem çok kolay örülüyo hem de güzel görünüyo :)

 5. maviseniz

  düz örnek demi burdan öyle gözüküyor ben bi motifini düz diğerini hareşo örüyorum şimdilik güsel oluyor..bakalım bitince belki bende eklerim

 6. Söylediğiniz gibi de olur ama ben düz değil yıldız modelinden ördüm. üç ilmeği beraber alıp, üç ilmek yapıyoruz, bi tanesini düz örüp yine aynı şekilde devam ediyoruz.

Bir Cevap Yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn