Cumartesi, Mayıs 27, 2017

BEBEK BATTANİYESİ

13

renkli olan battaniyeyi ben örüyorum henüz bitmedi kalın tığla örüyorum çok kolay bir model zincir çekip sık iğne gibi arkalarına batarak örüyorum renkleri size kalmış:)beyaz battaniyeyi ise annem ördü iki parça halinde örülüyo ortası ayrı kenarı uzun dikdörtgen şekilde ayrı örülüyo sonra ortadaki parçaya dikiliyo süslemesi ise yine size kalmış :) bebeği içine sarark bir yere giderken kullanabilirsiniz sıcacık tutar bebişi…..

bebek battaniyesi
bebek battaniyesi
bebek battaniyesi
bebek battaniyesi
bebek battaniyesi
bebek battaniyesi
bebek battaniyesi
bebek battaniyesi

13 YORUMLAR

  1. Renkli olan çok şeker olmuş.Ellerinize sağlık.Kaç numaralı tığla örüyorsunuz battaniyeyi acaba? Bende yapmayı düşünüyorum.

  2. valla biraz zor bitiyo asyayaren 150 cm örmem gerekiyo şuanda 100cm oldu ama yine de zevkli ip kalın olduğu için çok yorucu olmuyo

  3. merhaba taze bir üyelik taze bir yorum ben annenizin yaptığı battaniyeyi çok beğendim dikdörtgen kısım tamamda gerisini nasıl yapalım birde kaç başlamış acaba her iki kısmıda bir tarif edebilirmi acaba bana ??

  4. çok güzel modeller. şişle yapılan bana göre değil ama renli olanı çok beğendim. sık iğne severim fakat sert olmuyormu battaniye için?