Perşembe, Ekim 27, 2016
BEBEK NEVRESİM TAKIMI…

BEBEK NEVRESİM TAKIMI…

31

Resimlerde görmüş olduğunuz nevresim modeli Yataşın katalog ürünleri arsında vardı.. Ben de onu torunum Akın için uyguladım..

31 YORUMLAR

 1. Ahh bir de resim çekmesini bilsem sorun kalmayacak… Bebeğimize giyecek ihtiyaçları dışında diğerlerini yorganını falan ben yaptım. Daha önce de aslında çok yapmıştım ama o zaman 10 marifetle tanışmadığım için resimlerini çekmemiştim:(

 2. 10marifet.org bize resim konusunda yakında kurs açar herhalde çünkü yok aslında birbirimizden farkımız:))) ee açsında yani gerekir boyle hızlandırılmış bir kurs :))

 3. adadenizi diyor ki;çok güzeller. Ben de görmüştüm bunları. kendime yapmak için uzun süre saklamıştım katoloğu ama üşenmiştim16 Nisan 2009 12:08

  evet, katalogda büyükler içindi ben torunuma uyguladım

 4. akın ne şanslı ooooh ne güzel yapıyor ananesi ..bizim anane hazıra konuyorbabanede bu kadar güzel yapamıyoren iyisi ben bakarak yapayım oğluşuma 1 tanegüle güle kullansın torunun ablacım seninde o güzel emeğine sağlık..

 5. sevgili merytolg, Senin bebeğinde, senin gibi bir annesi olduğu için çok şanslı..Bunlar o kadar önemli şeyler değil olsa da olur, olmasa da.. Ama asıl olması gereken bebeğinizi sevginizle doyurmak.. Keşke hepinize bir şeyler yapabilme şansım olsaydı.. İnanın mutlu olurdum, bütün bebekleri çok seviyorum..

 6. düşünmen bile yeter ablacım teşekkürler ..hem akına özel olmuş bu nevresim takımı kıskanmasın minik :)pikede çok güzeldi kızınıza(gelininize) yaptığınız allah o marifetli ellere sağlık versin…

 7. merytolg, hangi şehirde oturduğuna baktım yazmıyor.. İstanbul olursa sana da dikerim.. benden hatıra olur..Kullandıkça beni hatırlarsın, ben de mutlu olurum..

 8. ayyyyy ablacım benimmmmm ben kıyabilirmiyim sana hiçADANADAYIM NE YAZIKKİ :(AMA senin isteğin olursa buralardan başım üstünde ona göre .)

 9. benimde üç aylık bir oğlum var ah keşke sizin kadar becerikli olabilsemde bende bi takım yapabilseydim.bize sadece iç geçireek marifetlerinizi takip etmek düşüyor elinize sağlık çok gzel olmuş sevgiyle büyür torununuz inş.

 10. tesekkur ederim, sağolun.sinem’ciğim, ben bildiğim için mi bilemiyorum. Sanki çok kolay herkes çok rahatlıkla yapabilİrmiş gibi düşünüyorum..Birde insanın her beğendiğini alma şansı olamıyorum. ama beğendiğinizi yapabilme şansınız olabiliyor. bence çok basit şeyleri dikerek başlaya bilirsiniz. yakınınzda diken varsa yardım alabılırsınız.

 11. fikirleriniz için teşekkür ederim kendi çapımda en basitinden başlamayı düşünüyorum tabi oğlum fırsat verirse.ayrıca yeni çalımalarınızı sabırsızlıkla bekliyorum kolay gelsin

 12. Çevremde olanlara elimden geldiğince yardımcı oluyorum. İstek olursa mutlaka öğreniliyor. Bazende denemeler sonucunda yapıyorsunuz