Bebek odaları için müzikli ahşap kapı süsü

-

ahşap kapı süsü
Arya bebek için ahşap kapı süsü modelin tüm detayları görmek için adres burası.  Bu pencereli kapı süsü istek üzerine ışıklı ve müzikli olarak tasarladım. Balkon şeklindeki bu pencere tamamen ahşap, beyaza boyandı. Harfler dolgulu olarak dikildi. Yoyo çiçekler ve keçe balerin gibi figürler tek tek elde dikildi. Yıldız avize ışıklı olarak istendi. Dolgulu keçe kaplere birer nota şeklinde düğme ekledim. Music yazılı düğmesi ise aşağıya doğru sarkan ve müzik çalan kelebeği işaret ediyor.

ahşap kapı süsü
Yoyo çiçekli kapı süsü modelime bol bol kumaş çiçek, bir adet de keçe kuzu dikip uyguladım; aşağıya çektiğinizde bebek müziği çalan kelebek var elimde. Işıklı yıldız avizenin arkasında aç-kapa düğmesi ve pil yatağı bulunur. Balerin Arya elinde keçe kemanı tutuyor.

ahşap kapı süsü

ahşap kapı süsü
Dolgulu harflere peri şeklinde düğmeler ekledim :) Pencere kenarlarına keçe kuşlar kondu.

ahşap kapı süsü

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
aylar

Güzel olan her şeyi o kadar çok seviyorum ki inanılmaz. İstanbul'da bebek giyim ve üzerine bir butiğim var. Sıra dışı ürünlerimi ve ürettiklerimi bebechocolate facebook albümlerimde ve blogumda görebilirsiniz. Çocukluk hayalim çizgi filmileri yapmaktı... Yıllarca başka işlerle uğraşıp, bebeğim dünyaya geldikten sonra hayatımın akışını değiştiren bir iş BEBECHOCOLATE. Hiç bilmediğiniz çocuk dünyasına girişimin ardından, hiç bilmediğiniz işe atılma. Bir masal BEBECHOCOLATE, bebeğimin kısmetine açtığım bir iş; bebeklere ait çok şey var içinde. Butiğimi büyüttükten sonra boş vakitte keçe el emeği ürünleri yapmaya başladım. Ürünlerim büyük beğeni toplayınca boş vakit gitti, yoğunluk geldi... Değişik fikirleri keçe figürlerine taşıyan, tamamı el yapımım ve çizimle oluşturduğum koleksiyonumu, bebek, evliliğe, doğuma yönelik değişik tasarımlarda fark yaratıp sizler için üretiyorum. Tamamı el dikişi olan koleksiyonumu umarım seveceksiniz. E-posta: ailarmehinli@yahoo.com

6 yorum gelmiş

  1. aylar

    :D Çok teşekkürler…Keşke günde daha fazla saat olsaydı, daha çok çalışır, daha çok model dikerdim ama malum, aileme, sevdiklerime de zaman ayırmalıyım :)

  2. erasoren

    Çok hoş.Fotoğraflama beceriniz de çok güzel.Profesyonel bir çekim gibi duruyor.Ellerinize sağlık.Artık takipçinizim.

  3. aylar

    teşekkürler, ne var ki artık kapı süslerimin çekimi için evime kadar gitmeyi üşünüyorum, malum beyaz kapımda asıp çekim yapıyordumi, oysa şimdi zamansızlıktan işyerimdeki duvarda ürünü çeker oldum; hoş evim iş yerimin aynı sokakta ama gene de zaman harcaması :(

Bir Cevap Yazın