Bebek odaları için salıncaklı kapı süsü, keçeden

-

keçe kapı süsü
Sevimli kuzucuk inekcik ve ayıcığımızla severek yaptığım kapı süsü kız bebekleri için çok cici oldu.İsme özel çalıştığım bu kapı süsümde çiçekler ,kuşlar ve minik süslemeler kullandım.Sizde bebeğinizin kapı süsünü yaptırmak isterseniz burdan bana ulaşabilirsiniz.

keçe kapı süsü

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

4 yorum gelmiş

 1. Elinize sağlık..Çok güzel olmuş ama Aylar hanımınkilere çok benziyor. Keşke daha farklı ,kendinize özgü birşeyler deneseydiniz, onun da emeği boşa çıkmazdı. Sonuçta o da bu işten para kazanıyor.

 2. pembehobi

  Teşekkürler, bu işi yapanlar genelde benzer işler yapabiliyorlar.Müşteri orda beğeniyor sıra beklemek istemediği için bu kapı süsünü yaparmısınız deyince kıramıyoruz tabiiki.Aylar Hanım da sonuçta bu işin böyle olduğunu biliyor,onunda başka sitelerden istenilen ürünleri yaptığını biliyoruz.Ayrıca Aylar Hanımın böyle bir derdi yok.Yabancı sitelere girerseniz çoğu ürün zaten oralardan bakılarak tasarlanıyor.Onun için kimsenin emeğinin boşa çıkacağını düşünmüyorum.

 3. aylar

  Sevgili semissy, evet ben salıncak kapı süsleri yapıyorum ama itiraf etmeliyim ki bu benim modelim değil bir kere… 2 sene önce bir müşterim nasıl bir kapı süsü istediğini anlatırken çizdiği taslağı yolladı bana, içinde çiçekli ağaç, salıncakta bebek ve değişik hayvancıklar vardı. Bu taslağı üzerinde o zamanlar ilk salıncak kapı süsümü yapmıştım. Hoş, o zaman dikiş tecrübem yoktu ve ilk salıncak kapı süsüme baktığımda ne çirkin birşey yapmışım diyorum şimdi :)))) Daha önce internette salıncak kapı süsü yapanı da görmedim :) Pembehobi bu modeli yapıyorsa, ben buna karşı nasıl çıkabilirim, sonuçta ben de yabancı sitelerden beğendiğim kapı süslerin, hayvancıkların modellerini yapıyorum, yalan mı? Hal böyleyken, ben başkası da bu işi yapıyor, ekmeğini kazanıyor diye, onun adına sevinebilirim, ben zaten sipariş yükünü taşıyamıyorum, bir aylık sıram doluyorsa acil sipariş vermek isteyen birçok müşteriye de sipariş yoğunluğumdan dolayı olumsuz cevap vermek zorunda kalıyorum ve rededilen müşterim basbayağı pembehobi’ye veya bir başkasına ürünü yaptırabilir. Kısacası herkes eli ayağı tutuyorsa bu işi yapabilir. Benim tüm parayı kazanma gibi derdim de yok, bir başkası kazansa ne olur sanki? Bizimki can da onunki patlıcan mı değil mi? :D Bu dünya hepimizin ve ben hep paylaşmaktan yana olmuşumdur, ne mutlu bana ki bazen HAYIR dediğim müşterim başkasına başvurabiliyor, ürünü yaptırabiliyor. Ve keçe ile uğraşan tüm emekçilere buradan başarılar ve bol kazançlar diliyorum :) Bir kadın evde oturacağına emeğiyle para kazansın, ben onun adına sadece mutlu olurum. Sevgiler

 4. pembehobi

  Sevgili Aylar hanım,
  Öncelikle yaptığınız bütün ürünler birbirinden güzel emek verilmiş işler.Sizi bu kadar güzel ürünler ortaya çıkardığınız için tebrik ediyorum.Yukarıda da söylediğim gibi sizin ürünlerinize benzer ürünler yapıyor olabilirim ama zaten belittiğiniz gibi bu ürünlerin çoğu yabancı sitelerde mevcut.Biz ürün yapacağımız zaman araştırma yaptığımız için bunları biliyoruz.Zira bu müşteri odaklı bir iş.Müşterim sizin siparişiniz listeniz dolu olduğu için benden yapmamı rica ettiği için bende kıramıyorum.Zaten ben sizin önceden bu konu hakkındaki düşüncelerinizi okuduğum için gönül rahatlığıyla yaptığımı ifade etmek isterim.Bu kadar güzel yürekli olduğunuz için size teşekkür ediyorum.Doğrudur ben de evde oturan hanımlardanım ve boş durmayı asla sevmem.Bu işi de bu kadar çok seveceğimi hiç ummamıştım.Kimisi ne kadar zor, bu kadar işi nasıl sabırla yapıyorsunuz diye soruyorlar. Ama insan sevdiği işi yapmalı diye boşa dememişler çünkü o zaman yaptığınız iş size iş olarak değil hobi olarak geliyor.Bende buradan cesaret edemeyen hanımlara sesleniyorum.Denemeden hiç bir işin size göre olup olmadığını bilemezsiniz.Zor gibi görünüyor olabilir ama severek yapana dünyanın en güzel işi…Bütün emek verenlere sevgilerimi yolluyorum.

Bir Cevap Yazın