Cuma, Ekim 21, 2016
Bebek Uyku Seti

Bebek Uyku Seti

17
Engin Bebek Uyku Seti
Engin Bebek Uyku Seti

Büyük bir heyecanla beklediğimiz Engin Bebek için annemin hazırladığı Bebek Uyku Seti. Umarım beğenirsiniz. Diğer resimlerini blogumda…

17 YORUMLAR

 1. Teşekkür ediyorumBiraz acemiyim bloguma yönlendirmeyi bilmiyorumdiğer resimleri içinyldoz.blogspot.com

 2. ellerinize sağlık çok güzel olmuş birden gözümde melekgibi uyuyan bir bebek canlandı ohhhh.o mis gibi bebek kokusuyla ,Dilerim ki ALLahtan ,sağlıkla güzellikle dünyaya gelip bu güzel yatağında misler gibi büyüsün..Engin bebek:)))))

 3. annenin ellerine sağlık.engin bebeğe de uzun ömürler dilerim.

  bunlarda engin bebek için benden.sevgilerimle
  bunlarda engin bebek için benden(alıntı).sevgilerimle
 4. çok güzel olmuş, engin bebek mutlu, huzurlu ve sağlıklı bir ömür geçirir inşallah. Link eklemek için bir kelimeyi seçin örneğin burada yazın ve üzerini mause ile seçin (rengi mavi oluyor) sonra da link yazan yere tıklayın (yorum ya da yazı yazılan yerin üzerinde soldan üçüncü yer) istediğiniz linki oraya yapıştırın. (linki kopyalamak için internet adresinin yazdığı yeri seçin koplamanız yeterli) İşte bu kadar. Anlatmak uzun yapması kısa bir uygulamadır.

 5. bir avazda inşallah.allah analı babalı büyütsün inşallah..sağlıkla kucağına almayı nesip etsin.allah olmayanlarında gönlüne göre verir inşallah…annenizin de ellerine sağlık çok şık olmuş.

 6. Hazır satılanlar gibi olmuş çokgüzel ya.Anneniz çok becerikliymiş doğrusu. Bitek ben kaldım sınıfta, dikiş bilmeyen.Herbi halt tan az buz çakıyorum ama şu dikiş makinasını alamadım gitti.Yldoz bebeğiniz sağlıklı sıhhatli gelir inşallah.Hayırlısı olsun.

 7. Btugan, boncuk hanımkondorTeyze olacağım Allah kısmet ederseayın 14 ündeAllah herkese bu güzelliği tattırmak nasip etsin.güzel dilekleri için herkese çok teşekkür ederim.

 8. o zaman kardeşin için dualarımız:))teyze olmakda apayrı güzel bir duygu.bu arada sevgili kondor yazdığım yorumumu okuyunca hak verdim sana yakında bebeğim için melüt yapıcam ya ondandır:))))