Perşembe, Ekim 27, 2016
Bebeklere Kundak

Bebeklere Kundak

29

Nette gezerken bu kundağa rastladım ve pembe olanı sevdim, sizlerle de paylaşmak istedim.

Şurda gördüm

29 YORUMLAR

 1. bana da lazım olsun:))))( bu arada POLİMER KİL bebek yazısını silmiş sanırım arkadaş çok üzüldüm:( )

 2. ciddimisin silinmişmi yazı çok üzüldüm bende,ne tuhaf insanlar var yaa,bebek ya ne ilgisi var dimi,çok kızdım cidden,benim bebeklerinde çoğu çıplak ne yani sapıkmıyız şimdi biz

 3. ben aradım tekrar yazıyı bulamadım ve gerçekten çok üzüldüm. senin yaptığın bebekleri de biliyorum:) ne kadar sevimli hepsi. onu da geçtim bu bir sanat. SANAT ! yaa ne münasebet rezil bi konuyla eşleşmesi. o kötü yorum hepimizi okuyunca bir anlık düşündürmedi mi..? işte kötülük burda bence. öyle bi tasan varsa bile yazma onu onun altına di mi? bugünüm buna kızgınlıkla geçecek büyük ihtimalle.. kim ne derse desin ÇOK SİNİRLENDİMMM !!!

 4. mavisofra diyor ki;sana lazım olcak:)

  03bellinda diyor ki;evet sanada lazım olcak:)))

  maviş sana lazım zaten, belişim sana da olur belki:)

 5. aytacrafts diyor ki;banada lazım olcak gibime geliyoo artık e bebeklere sansür getirmek şart oldu malum:)))))))

  :)) ay evet aytacrafts sansür gerek yoksa bilemiyorum yani:)

 6. aymecim bende üzüldüm silinmesine, yorum yazan kişininde belki tedirginliğği farklı yöndeydi ama belirtmemesi daha uygun olurdu sanırım.

 7. kaçırdın canım sen,tabi yoklamaya katılmazsan olacağı o,yakında devamsızlık hakkın doluyoo canım,kalacaksın sınıfta:))

 8. yine gitti bak,anlatmayın şuna:))))))))))))))))bulaştırıyım şu cadıyı kendime biraz,özlemişim,hala bulaşmadı,demekki çok meşgul:))))))

 9. nalan ablamdan aferini aldık :))) ness sansür meselesi şöyle kibi arkadaş polimer kilden bebek yapmış paylaşmış biride gelmiş yorum yapmış bunlar pornografik görüntü gibi diye, oda çok üzüldü. Arama motoruna o kelime yazılınca benim yaptıklarım çıkmasın dedi konuyu sildirdi. Bu kundağıda o bebekleri sansürlemek için kullanırız dedik:)) Ki sen bunu oku bende silcem o kelimeyi içerdiğinden dolayı.