beğenmediğin yumurta kolisinden

-

Bu yumurta kolisinden öyle şahane öyle narin öyle güzel bir çalışma yapmışlarki inanamadım. Ağzım açık bakarken aklıma buraya eklemek geldi. Haydin arkadaşlar içeri buyrun size bir çay kahve ikram edeyim o arada sizde muhteşem dönüşümü görün.En sevdiğim çiçeklerdendir nergisler, kokusuna bayılırım. Bu yumurta kolilerinin nergis çiçeğine dönüşeceğine inanmak zor. Şimdide yapımı için sizleri şu tarafa alayım.

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

10 yorum gelmiş

 1. Figen abla

  oy oy oy…zaten bu yumurta kolileri çok kullanışlı bi malzeme hobi için…buradaki ilk zamanlarımdaki acemi üyelik günlerimde beceriksizce de olsa ben de denemiştim böyle bişeyi :))))ahan da burdaydı :)))ahan da :)

 2. ufudik

  Zarife büyümüştür şimdi biraz daha.Ama olsun çok tatlıdır eminim. Benim büyük kızım 19 yaşında ve her sabah mutlaka oyun oynamalıyız birlikte….:)))Mutluluk bunlar mutluluk….

 3. Figen abla

  benim zarife, birlikte geçirdiğimiz ilk mart ayında, tuvalete gidiyorum diye çıktı ve bir daha da dönmedi kızlar…ah zarifem ah :))))

 4. embir

  hımmm ilginç bir çalışma bu gidip yumurta almalıyım gece geldim evde yumurta yok, ıspanaklı yumurta yapıcam, koliden de nergis yapayım :))

Bir Cevap Yazın