Çarşamba, Ekim 26, 2016
Belki işinize yarar…

Belki işinize yarar…

21

Küçük ama şirin bir fikir buldum,çocuklar için yapılan birşeylerde kullanılabilir…

Link

21 YORUMLAR

  1. Sutaşıyla yapılan ilginç süslemelerin çoğunu biliyorum ama bunu görmemiştim.Bayıldımmm, çok teşekkürler paylaşım için :)

  2. ay ben burda bi dükkana girdim ” sutaşı istiyorum dedim.. oo ablacım sen kaçıncı yüzyıldasın kalmadı onlar satılmıyor artık biz de getirmiyoruz dedi.. gıcık oldum..bu minik anektottan sonra.. buna bayıldığımı söliim:))

  3. amaaann dükkanını yıkarım ben o adamın:)))derme çatma bişi iki ip koymuş.. ay bi de bişi alcam ne yapacaksıın onu? ne işine yarıyacak.. sana neeeeee adam sananeee… :)))

  4. ayme yok öyle bişey sallamış ağbi zaten doğru bi esnaf olsa öyle cemkirmez müşretiriye elimizde kalmadı falan derdi sutaşını çok severim lafta söyletmeme yalnız (nası ama müdafaya bak be) SUTAŞI DAVASI.

  5. ben de çok severim sutaşını..kayınvalidemn sandığını açtırıp ondan buldum b kaç parça bişi:)))))) ben de laf söyletmem sutaşına.. bi daha gitmem zaten o dükkna:))

  6. bu arada kondor seni gördüğüm iyi oldu:)) ben de minyatür bi şeyler çalışıyorum son zamanlarda.. senin blogta gezinipdururum:)) harikasın sen yaa…