Pazar, Nisan 30, 2017
Ben de çorap bebek yaptım…

Ben de çorap bebek yaptım…

9

çorap bebek
Merhaba, çorap bebek yapımı ile ilgili videoyu izlerken el becerisine ve pratikliğine bayılmıştım yapan kişinin. Ben de denemek istedim. Bir de fotoğraflarken manken oğluşum yardımcı olsaydı :( Kendi oyuncağı zannedip burnunu ısırmaya başladı bebeklerin…

çorap bebek

çorap bebek

çorap bebek

9 YORUMLAR

  1. Teşekkürler “shane”… Kesinlikle size katılıyorum, 3 tane bıcırım bana dünyadaki en sevimli şeylermiş gibi geliyor:) Hayat her insanın yaşam planıyla ilgili dönemeçleri karşısına çıkarır diye düşünenlerdenim. Ve bıcırlarımın hayatımdaki önemli kilometre taşlarından olduğunu düşünüyorum. Kim bilir belki de; daha yeşil, daha şehrin dışında, bıcırlarım ve benzerleriyle çevrelenmiş bir hayatın provasıdır bugünüm…:) Zamanı daha fazla kendim ve sevdiklerim için yönetebildiğim…

  2. Ayyyy bayıldım ben bunlara pek bir şekerler pek sevimliler tombul tombul mıncıklanası yanaklarına bayıldım :) Bacaklar ise süper ötesi yerim onları :)

  3. Öyle canlı ve coşkulu yazmışsınız ki, paylaşımlarınızdaki gülen yüzünüz geldi gözümün önüne… Ve ona eşlik eden canlı şıkır şıkır bir ses.. İçim açıldı, teşekkürler ‘senayatilgan’ :)

  4. Tam da bunu soracaktım hareketli, enerjik kıpır kıpır mısınız diye? Hem fotoğraflardaki yüz ifadeniz hem de yazılarınızdaki enerji öyle hissettiriyor diye… Yanılmamışım :) Allah daim etsin :)