Cuma, Ekim 28, 2016

ben yapmadım

19

Bunları ben yapmadım. Sevgili gönüldenele’nin hediyeleri bunlar. Ama çok güzeller. Böyle güzel elişlerini paylaşmadan olmaz dedim. Kendisine çok çok teşekkür ederim.

19 YORUMLAR

 1. Görünce hiç yabancı gelmedi:)) güle güle kullan canım. Gönlü geniş gönüldenele banada göndermişti, mutfağımda zevkle gelene gidene gösteriyorum, taa konyadan arkadaşım gönderdi diye:)) Ne kadar hediye vermeyi seven arkadaşlar var sitede, ahengciğimde bir kolye göndermiş, en yakın zamanda paylaşacağım sizlerle…

 2. teşekkürler arkadaşlar. Çok güzel gerçekten. kriizantem benimkilerde seninkiyle aynı zamanda gelecekti ulaşamadı bana geri dönmüş. Araya tatiller falan girince yeni geldi. Tam süpriz oldu geçenlerde.

 3. bende gonuldenelenin konyada olduğunu bugün blogunu okuyunca farkettim ve çok sevindim, bende konyadayımda:))) aynı şehirden birine rastlamak beni pek sevindirdi:)))

 4. Canım yaa..yazıyı görünce kızardımm..Minik hediyelerdi bunlar.Sayfanda da yer vermişsin.gitmeden defalarca denedim yorum bırakmayı ama blogspot epeyce sorunluydu.Güle güle kullan canım benim.Beğenmene öyle çok sevindimki.Küçükgüneş Konya dan epeyce arkadaş var.Baharrr,özgeözge,birdost71 bir marifetçiler buluşması yapalım biz yaa..

 5. küçükgüneş ne güzel aynı kentten bir çok marifetliylesin.gönüldenele tekrar teşekkür ederim. Hediyenin büyüğü küçüğü olur mu hiç. Senin ellerin, yüreğin deymiş onlara

 6. Görünce hiç yabancı gelmedi:)) güle güle kullan canım. Gönlü geniş gönüldenele banada göndermişti, mutfağımda zevkle gelene gidene gösteriyorum, taa konyadan arkadaşım gönderdi diye:)) Ne kadar hediye vermeyi seven arkadaşlar var sitede, ahengciğimde bir kolye göndermiş, en yakın zamanda paylaşacağım sizlerle..

  bu nasıl iştir sayın kriz? bize bişe gönderen yok..

 7. efenim biz de bişiler yapıyoz. önlük yapmıştım zamanında o bakımdan bu hediyeye burun kıvırmıştım. :) yalınız, “yapamadığın bişilere hayır deme” derdi paşadedem…….

 8. * Sayın saat12 siz editörsünüz ya, hani hediye teklif edilirse rüşvete girer belki diye kimse hediye göndermeyi teklif edememiştir size, ama hani rüşvete falan girmezse, gönlü geniş gönüldenelemin dediği gibi bende size naçizane bir hediye yollamak isterim efenim:)* (Adımı duydum uçarak geldim, önceleri burun kıvırdığım facebooktan çıkamaz oldum vesselam, yokluğum ondandır)

 9. hediye göndermek isteyen şanslı üyelerden olmak için son 22 saat. (hafiften eteklerim zil çaldı). bunun karşılığında tüm site için yeni bir sürpriz farz oldu. hayırlısı bakalım