Benim Cici Taçlarım

-

taç
Kendime yaptığım kurdeleli taç. Pek seviyorum böyle kumaşla bir şeyler yapmayı. Ortanca kardeşim için kumaştan bir nilüfer, en küçük kardeşim içinse kumaştan bir çiçek yaptım. İkisi de bayıldı doğrusu. Ortanca kardeşim okula gittiği zaman nereden aldın diye sormuşlar, ablam yaptı deyince de inanmamışlar, vallahi pek bir gururlandım :) Diğer ikisini de görmek istiyorsanız sizi bloguma beklerim. Güzel yorumlarınızı bekliyorum :)

10 yorum gelmiş

  1. wildpoppy , size teşekkür ederim . evet bende bir parça kırmızı ve bir parçada sarı kumaş var onlarlada kardeşlerim için yapmayı planlıyorum hazır bahar gelmişken :)

  2. zulaltan

    seherk, demek ki satın alındığını düşündürecek kadar iyi yapmışsınız ki insanlar sizin yaptığınıza inanmamış.gerçi dışarda satılan şeyleri de evlerdeki kadınlar yapıyor robot ya da makinalar yapmıyor ki takıları.bizim mahalde de mağazalar için takı yapan insanlar var.sonuçta o vitrinde gördüklerimizi ev hanımları ek gelir için yapıyor.

  3. Zulaltan teşekkür ederim Allah’ın izniyle ileride bir daha yaptığımda sizlerle yapım aşamalarınıda paylaşırım :-)

Bir Cevap Yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

Keçeden kedi broş yapımı

| | 0 Yorum

Merhaba dostlar, bir sitede farklı versiyonunu gördüğüm kedi kapı süsünü keçe broş için uyguladım. Hoş bir şey ortaya çıktı ve sizlerle de paylaşmak istedim. Arzu ederseniz daha büyük çalışıp kapı...

Keçe fiyonk yapımı ve hediye kutusu yenileme

| | 0 Yorum

Merhabalar, atmaya kıyamadığınız hediye kutularınız varsa siz de benim gibi değerlendirebilirsiniz. Ben keçe fiyonk çalışarak yaptım bu yenilemeyi. İlk olarak fiyonk yapımı için şablon hazırlıyoruz. Keçe üzerine şablonları yerleştiriyor, çiziyor...