Cuma, Ekim 21, 2016
BENİM KARTLARIM

BENİM KARTLARIM

12

Kart kampanyasına katılmak istiyordum ama zaman bulabilirmiyim diye önce bir kaç tane yapayım istedim.Hepsinde de şimdiye kadar denemediğim bir tekniği denemiş oldum. Eksik ve hataları için alıcılar şimdiden beni affetsin.Sıra geldi postaneye gitmeye, sanırım ancak yarın yapabileceğim.Kartların devamı da gelecek ancak 20 gün sonra çalışmaya başlayabileceğim.Detay fotoğrafları için bekliyorum…

12 YORUMLAR

  1. Teşekkürler. Beğenmeniz beni çok mutlu etti.Dğer hazırlanan kartlara baktıkça içim sıkılıyordu, benimkiler çok mu basit oldular ne diye.

  2. Şu sol alttaki sarı kalpli kart bana geldi, canım benim nasıl da bilir ablasının kalpleri çok sevdiğini, ellerine sağlık…

  3. Bna 2 tane geldi canım.çok sevindim ben bu işe :))bir küçük yeşil,bir de büyük.anlatamadım,neyse nasılsa gelenleri yayınlıcam.

  4. Bu muhteşem ve güzel çalışma bana geldi, çok teşekkür ederim, gelen bütün kartpostalları evimin duvarlarına yerleştirdim, senin benim için yapmış olduğun bu kartpostalda biraz sonra yerini alacak. Çok beğendim.