Pazartesi, Ekim 24, 2016

berbat kolye :D

18

evet sanırım ilk kez paylaştığım her hangi birşeye berbat diyorum :D.

ilk gördüğümde “ıyyy bu ne çirkin birşey dedim” :D ama sonra açıklamaları okuyunca, “aklını seveyim fikri bulanın” dedimbakınız:

bu kutucukların içine soğuk su koyuluyor. serinleme kolyesiymiş bu :D ama kafama takılan bişey var. o dışındaki bez çıkarılamıyor gibi duruyor, bu durumda su ısındığında nasıl değiştircez içindeki suyu :D buzdolabına mı koyacaz koyeyi :D yapım aşamaları için buraya tıklayınbunlar da hoşunuza gidecekyaşasın artık kumaşlartshirtten kolyedüğmelerden kolye bileklikçiçekli kumaş kolyeayrıntılı kolye

18 YORUMLAR

  1. aaa şahane fikir, kızım bebekken böyle bir dişlik almıştım , donduruyor eline veriyordum diş çıkarırken ağzının hararetini alıyordu :)))

  2. aaa şahane fikir, kızım bebekken böyle bir dişlik almıştım , donduruyor eline veriyordum diş çıkarırken ağzının hararetini alıyordu :)))

  3. çelebim, kafaya koyarsak kafayı üşütürüz, boynumuza asarsak ciğerlerimizi üşütürüz:))))güneşim, sen de dişliği kolye yap o zaman as boynuna:)))))valla ben yapmam bunu hasta olmaya niyetim yok, zaten üşüyen bir tipim…ama berbat da demeyelim arkadaşım, değişik bir fikir, bu fikirle başka şeyler de yapılabilir (SOĞUK OLMAYAN), paylaşım için sağol:)))

  4. çelebim, kafaya koyarsak kafayı üşütürüz, boynumuza asarsak ciğerlerimizi üşütürüz:))))güneşim, sen de dişliği kolye yap o zaman as boynuna:)))))valla ben yapmam bunu hasta olmaya niyetim yok, zaten üşüyen bir tipim…ama berbat da demeyelim arkadaşım, değişik bir fikir, bu fikirle başka şeyler de yapılabilir (SOĞUK OLMAYAN), paylaşım için sağol:)))

  5. o buzlardan bende var dondurup meşrubatların içine koyuyosunuz ve eriyip içeceğin tadını bozmuyo eriyince tekrar donduruyosunuz bu durumda kolyeyide buzluğa koymak gerekecek :D

  6. o buzlardan bende var dondurup meşrubatların içine koyuyosunuz ve eriyip içeceğin tadını bozmuyo eriyince tekrar donduruyosunuz bu durumda kolyeyide buzluğa koymak gerekecek :D