Cumartesi, Ekim 22, 2016
Betty Boop nakışlı kumaş sırt çantası

Betty Boop nakışlı kumaş sırt çantası

2

kumaş sırt çantası
Kırmızı beyaz birbirine en çok yakışan renklerdendir benim gözümde. Bu kırmızı beyaz kalpli kombin kumaşlar beni baştan çıkarınca, alıp dolabın bir kenarına koymuştum. Dolabı her açtığımda bakıp bakıp sevdiğim kumaşlardır kendileri. Sonunda onlarla haşır neşir olduk ve bu çantayı diktim. Betty Boop çizgi karakterini de bu sevimli çantaya eklemezsem olmazdı. Hem de çantanın sadece bir köşesine değil, iki ayrı yerine Betty Boop’un birbirinden güzel iki havalı makine nakışını işledim.

Resimde sanki elle çizilmiş gibi görünse de o Betty Boop görüntüleri birer nakış. Her bir ipini tek tek takarak yaptığım, vakit alan bir nakış. Ama güzel de oldu hani. Vakit harcamaya değdi. Bitirir bitirmez hemen dükkanıma koydum.

Ayrıntılı resimleri blogumda bulacaksınız.
Güzel bir hafta olması dileğiyle…

Paylaş
ehlikeyf66
Bodrum'da yaşıyor. Kumaşları, nakış makinesini, kurdeleleri, fiyonkları ve renkleri çok seviyor. Tasarlayıp gerçekleştirme süreci ve birilerinin ortaya çıkan bu işi beğenmesi onu mutlu ediyor. Elle yapılan işlerin o işleri yapan kişinin ruhundan, kişiliğinden bir öz taşıdığına ve el işlerini özel kıldığına inanıyor.

2 YORUMLAR