Bey gazete gelmiş mi, bir bakıver sana zahmet… :)

-
gazeteci
gazeteci

Bey gazete gelmiş mi, bir bakıver sana zahmet… :) Hangimiz sabah kalktığımızda kapımızda gazetemizi bulmak istemeyiz ki ?…tamam tamam sıcak ekmek de olsun..ikisi de sığar…kapımıza her sabah bir torba asmak mı yoksa şık bir ahşap kutu hazırlamak mı…hadi seçim sizin…

12 yorum gelmiş

  1. Çok güzel olmuş ellerine sağlık.Çok zevkliymişsin bende kendime ayıcıklı kahverengi bir gazetelik yaptım gerçekten çok cici duruyor.

  2. Ben yeni üye oldum yaptığım çalışmaları sizlerle paylaşmak için sabırsızlanıyorum ama fotoraflarımın boyutlarını nasıl küçültüp göndereceğim?Bana fikir verirseniz sevinirim…

  3. boyut küçültmek için acdsee tarzı bir fotoğraf programı indirmek lazım önce.. sonra da modify ‘den resize’a girip istenen ebata getirebilirsiniz.selamlar.

  4. paint programı ile de aynı işlemi yapabilirsiniz kingspring,Üstte resim butonunu tıklayıp yeniden boyutlandır deyip boyutunu küçültebilirsiniz :)

  5. olmaz ki böyle bir tesadüf anneler günü adına yeğenim annesiyle yapıp bana hediye ettiler böyle bir kapı gazeteliğini.ben de sizinkini hatırladım hemen.

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin