Beyaz nikah şapkası

-

Beyaz nikah şapkası
Gelinler bembeyaz gelinlik seçtiklerinde bana beyaz nikah şapkası ve beyaz gelin eldiveni talebiyle geliyorlar. Kırık beyaz nikah elbisesi / gelinlik tercih ettiklerinde kırk beyaz, ekru nikah elbisesi / gelinlik giyecek olanlar ise ekru gelin aksesuarları soruyorlar, doğal olarak. Ben de bu yüzden, her seçeneğe uygun renk alternatiflerini hazırda bulundurmaya çalışıyorum.
İnci süslemeler, puantiyeli tüller, küçük çiçekler en çok tercih edilen öğeler arasında. Gelin şapkası /nikah şapkasını genellikle ona uygun eldiveniyle birlikte alma eğiliminde oluyorlar.
İkisini de birarada sunduğum için, kolayca kombinleyebiliyorlar, uzun süren, zahmetli arayışlara girmelerine gerek kalmıyor. Diğer detyalar da blogumda.

Bir Cevap Yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
paperfaces

“paper faces” markası, birçok tasarım yarışmasında ödül almış olan giysi ve aksesuar tasarımcısı Beril Öke Gülen tarafından, 2008 yılında Mimar Sinan Güz. San. Üniversitesi “tekstil ve moda tasarımı” bölümünden mezun olduktan sonra kuruldu. İngilizce ‘de “kağıt yüzler” anlamına gelen ve moda dünyasının, çeşitli bilgisayar programları ve görsel efektlerle, mükemmelleştirilmeye çalışılan kağıt silüetlerini yani modelleri sembolize eden “paper faces” adını, “Zoot Woman” adlı İngiliz elektropop grubunun “Living In A Magazine” adlı parçasının sözleri arasından seçti. “paper faces butik” ise, 2010 yılında, Cihangir’de açıldı ve şu anda Feneryolu / Kadıköy'deki yeni adresinde; özel alışveriş siteleriyle, sürekli olarak düzenlenen kampanyalarla, müşterilerine ulaşıyor. Hemen hemen her yaştan müşteriye hitap eden geniş ürün yelpazesi ve sınırlı sayıda üretilen özel giysi ve aksesuar tasarımlarıyla, takipçileriyle buluşuyor. Yüksek bel mini eteklerden, maksi eteklere; el yapımı güllerle süslenmiş kalp yastıklardan, hasır şapkalara; desenli çantalardan dantel yaka kolyelere kadar birçok ürün seçeneği mevcut. Sanal mağazası: http://www.sanalpazar.com/dukkan/Paperfaces__u778973