7 yorum gelmiş

 1. Hobbycart

  Merhaba…Kızımın ilk yaş günü için pembe ve beyaz renklerde tütü etek hazırlamıştık annemle birlikte.Tülleri kesmek (kayması ve sürekli bakıldığında gözü yorması ) dışında zorluğu yok.Hazırladığınız model çok hoş.Etek oldukça kabarık.Tülden kaç metre kullandınız öğrenebilirmiyim?

 2. Gulka Mytutu

  Teşekkür ederim :)).Kullandiğim tül hayal tül oldukça ince bir tül ve etek 3 sıra tüller 2 kattan bağland.Yaklaşık bu modelde 7 -8 metre kullanıldı şeritlerin genişliği 15 cm:))

 3. Hobbycart

  Ben özel bir şirkette tekniker olarak çalışıyorum.Her boş zamanımda ( ev işlerini de bitirip ) el işlerine zaman ayırmaya çalışıyorum.1,5 yaşında kızım var.Doğum gününde hazırladığımız tütü takımları , artmış kalmış kumaşlardan diktiğin peçeteliği , havlu işlemelerimi gibi gibi hepsini eklemek istiyorum.Offff…Yazarken bile kıpır kıpır oluyor içim… :)

 4. shane

  sevgili Makdeniz; tütü yapımına dair yakında daha iyi fikriniz olacak, azıcık bekleyin sadece. değil mi @Gulka Mytutu? :)

 5. Hobbycart

  Özel zamanlarda giydirilmek üzere hazırlanan kıyafetler , mağazalarda çok yüksek rakamlara satışa sunuluyor.Hele ki 2yaş altı ise bulmak daha da zorlaşabiliyor yada fiyat daha da artıyor işçiliği detayı fazla diye… Kendi emeğinle özene bezene hazırlananlar ise az maliyetli ve eşsiz oluyor.Bu harika bişey :)
  Tütü yapımı için sizi bekliyorum SHANE.Komşularım ve sevdiklerim için sizi bekliyorum :D

 6. Ellerinize sağlik, mükemmel olmuş! hele şu tek askı olmasına bayıldım!!! Bana bu tüllerin takildığı fileden gerekiyor.. Göğüs kısmında olandan.. Nerden bulabilirim.. Yurt dışında yani almanyada yaşadığım için burda yok.. Nettede aramadık yer bırakmadım. Birtürlü bulamıyorum.. Bilen yardımcı olabilirmi???

Bir Cevap Yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
Gulka Mytutu

0 10 yaş arası minik prenseslere özel tasarlanmış tütü etek ve tütü elbiseler.Prensesler hayal ediyor ''Gülka Mytütü ''gerçekleştiriyor