Cumartesi, Ekim 22, 2016

BEYAZ

18

Bu yakayı işlediğim uzun bir zaman oldu, hatta şile bezi kumaşını bile almıştım bluz veya gecelik dikmeyi düşünmüştüm.. Tembellik mi? zamansızlık mı bilemiyorum? elimde kaldı yıllardır durur. Bu kışın bunu artık dikeyim bitsin.. Şimdi düşünüyorum da ben onu işlediğim zaman genç bir kadındım şimdi ise:)) Bari siz söyleyin bluz mu, gecelik mi yapsam?

18 YORUMLAR

  1. bence tek bir parçaya kullanmak haksızlık olur bu güzel işe..bence tek kullan böyle, uyan kıyafetlerinin hepsinde kullanmış olursun özellikle şifon bir bluzla çok hoş durur bence .)

  2. Akonicim çok güzel bir yaka bu, ne kadar düzgün örmüşsünüz, tabii gecelikler de şık olmalı ama bunu bluzda kullanın, sonra da güle güle giyin.

  3. ne kadar hoş bir yaka bu böyle ellerine sağlık.. bence de bunu herkesler görmeli şilebezine çok yakışır bence de bluz yada kullanırsan elbise ohh püfür püfür.. şimdiden güzel günlerde kullan :)

  4. evet oy birliğinle karar verilmiştir.. bu yaka bluz olacak.. Umarım bitmiş halini de gösterme şansım olur:)) teşekkürler arkadaşlar.

  5. Geç kalmışım ama bluz olsun illa bluz olsun.. eskiden sifona benzeyen sifondan kalınca bir kumaş vardır (ben tarif ediyorum annem ona jorjet diyor) o kumaşa bir bakın cok yakışır diye dusunuyorum…. ücgen olarak one getirmeyin kare olarak kullanın diye onerebilirim bir de :)) Cok mu oldummm yaaa???

  6. sevgili fiamma1, aslında orjinal örneğinde üçgendi. Kare yapmak aklıma gelmemişti ama şimdi neden kare olmasın diyorum.. önerin için teşekkürler