bez bebek yapımı

-

bezbebek yapmayı öğrenmek için size yardımcı olacak bir site.eskiden fabrikasyon bebeklerin olmadığı zamanlar annelerin el emeği göz nuru yaptıkları bu bebekler neden şimdi de yapılmasın?

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

7 yorum gelmiş

  1. Çocukluğumu hatırladım bez bebeği görünce bende bez bebek yapmıştım o zamanların çocukları mecburen yaratıcı oluyordu; tabiki yokluktan şimdi oyuncak satan mağzalar var.Çocuklar satınalmanın kolaylığına alıştırıldıkları için yaratıcılık ve de yoktan var etme duygusu olmadan yetişiyorlar.Bende bez bebek yapanlardan biriyim; ekranda gördüğüm bez bebek beni çok eski yıllara götürdü ne güzel olmuş ellerinize sağlık.

  2. asyayaren

    banada babaannem çok yapardı bana hemen bahçden dal parçası bulurdu ordan artı şeklinde bağlardı ama genelde çatal şeklinde dal bulamdı da tek bacaklı olurdu benim bebekelrim bende sinir olurdum şimdi bir de kızıma yapmış ama iki bacaklı.))))

  3. zeliss

    bezbebek diyince televizyonda bi bez bebek dizisi varhergün yaynlanıyor sanırım ama pazar günleri bi başlıyorlar sabahtan taaa akşama doğru 5 gibi falan bitiyoroğlumda onun hastasıben sinir eşim sinirve bez bebek yapmam ben arkadaşlarbu bebek güzel olmuş ama dizidenmidir nedir artık bez bebek görmek istemiyorum :)

  4. asyayaren

    aynen sorma gitsin ben bütün karakterlerini öğrndim bile nana,şoker,kulina ,,hahahaha:)) ay bu bölümde ne olduki .)))

Bir Cevap Yazın