bi mask daha yapıyım..

-

ve yeni bir mask çalışması yapıyoruz…şöyle bi kaba hatlarını yapayım..

aç bakiim ağzını!AAAAA de :)

burun deliklerini de açalım..

işte böyle bişey..

Defol Zarife!

bunun kafasına da kartal başı bişey takalım mı?

Zarife defol!

bırak çamurumu kız Zarife!

evet bitiyor

şimdi bunu da arkadaşının yanına koyalım,birlikte kurusunlar..

13 yorum gelmiş

 1. asliozer

  abla bunları sergi açıp gelire dönüştürmelisin bence.şu zarifeye bayılıyorum benimde minnoşum var erkek kedi. gerçi annemde bıraktım ama olsun. kedileri çok seviyorum bir ara bahçede 25 tane kedim vardı mahalleliyle hergün kavga ediyordum. bu insanlar ne kadar bencil…

 2. Figen abla

  sorma can…buralarda ben de hayvan sevgim yüzünden çok hırpalanıyorum…ama unutma bitanem…hayvan sevgisi olmayanda insan sevgisi de olmaz…sen çok cansınnnn :)

 3. asliozer

  hayvancıkların hiç zararı da yok oysaki seveni sevmeyeni anlıyorlar sevmeyenlerden uzak duruyorlar .haklısın ablacım zaten onlar insanda sevmiyorlardı :))

 4. Noblesse

  masklara bayılırım, şu deriden olanlara bi ton para vermişimdir.Seninki de harika harika ve harika olmuş, nasıl boyayacağını merak ettim şimdi, acaba tek renk kahverengi mi olsa?

 5. Zarifeye hayır sigaraya evet öyle mi küstüm Figen abla :))Çok güzel olmuş ellerine sağlık,yapma şunlardan ya bende tuz hamurundan yaptım içi kurumadı dışı da çatladı ayrıldı bende çöpe attım :))

 6. Figen abla

  sudecik çok geç kurur ama illa ki kurur..keşke az daha sabretseydin…Noblesseciğim,ben de kahverengi düşünüyorum ama önce bi pişsin ondan sonra karar vericem..sağolun canlar beğendiğiniz için…bu arada bilgisayarım bozuldu..şu an kardeşimin evindeyim…beni merak etmeyin…

 7. Figen ablam geçmiş olsun inşallah düzelir pc:(1-2 hafta bekledim günden güne paramparça oldu parçalara bölündü içi küflendi resmen balkona koydum güneşe koydum olmadı bende attım napim ablacığım artık bir daha ki sefere:)

 8. gulenbayan

  Bence o maskı Figen abla değil kedi yaptı :)Ne zevkli bir çalışma ortamı, kedicik de izlemeye alıp tuttukları arasına eklemiş maskı :)Ellerini seveyim Figen abla çok yaratıcı ve özgün bir çalışma olmuş. Mask arkadaşlara selamlar.

 9. ÇOK GÜZEL BİR KEDİ BENDE SEVERİM HAYVANLARI VE ÇOCUKLARI ÇÜNKÜ ONLAR MAHSUMDUR TATLIDIR RESİMDE GÜZELOLMUŞ ELİNESAĞLIK.

 10. acemihobici

  süpersin ablam yine, döktürmüşsün resmen, zarife de süper, artık çalışmalarını yayınladığında gözüm onu da arıyor resmin bir köşesinde. anlatımın da en az yaptıkların ve kalbin kadar güzel ve sıcak. canım benim, hep bizimle ol.

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin
Figen abla

iki çocuk ve bir köpek annesi.. tiyatro eğitmeni.. yaşlı..çok yaşlı....