Cuma, Ekim 21, 2016
Biblo mini you

Biblo mini you

31

Bu biblolara siz de bayılacaksınız. Fotoğraftan minik polimer kil modeller çıkarmışlar.

biblo
biblo

mini you
mini you
mini you
mini you
mini you
mini you
mini you
mini you
mini you
mini you

bulduğum yer: link

31 YORUMLAR

  1. merhaba biblolar çok güzel resmimizi yolladıgımız zaman aynısınız yapıyorsunuz sanırım tüm ayrıntısına kadar .. ben bu bibloraldan çok miktarda yaptırmak istiyorum nasıl bilgi alabilirim sizden tşkler.

  2. Merhabalar..erkek arkadaşımın doğum günü için çok acil bu biblolardan yaptırmak istiyorum.nerede yaptırabilirm ?

  3. bende bu biblolardan yaptrımak istiyorum.. resimleri nereye göndermemiz gerekiyor. acil konu ile ilgili dönüş yapabilirmisniz

  4. merhaba;
    ben toplu sipariş yaptırmak istiyorum. yapılan ürünler için fotoğrafları nereye yollamamız gerekiyor? konsepti kendimiz mi belirliyoruz? kaç gün içinde teslimat yapıyorsunuz? ve fiyat konusu hakkında acil olarak geri dönüş yaparsanız çok sevinirim.

  5. Çok güzeller, ama fiyatı ve nerede yaptırabileceğimiz hakkında bilgi verilmemiş, lütfen bilgi verirseniz sevinirim.

  6. merhabalar sitee yeni üye oldum ve bibloları çok beyendi,m . bende sevgililer günü için sevgilime kendi biblolarımızı kar küresi içinde hediye etmek istiyorum. biblolarımızı yaptırmak istiyorum bana bu konuda yardımcı olurmusunuz. lütfen . iletişim adresim nurgultopcuoglu@gmail.com

  7. iyi günler öncelikle cok yaratıcı ve cok güzel bir hediye cok teşekkürler böyle imkanlar sunduğunuz icin benimde acilen cok değer verdiğim birine yaptırmam gerek size nasıl ulaşabilirim bana yardımcı olurmusunuz?