21 yorum gelmiş

  1. herşeyinimi siz yaptınız tümüyle çok hoş. hiç anlamadım ama neyle yapıldı bunlar. biraz açıklama lütfen.

  2. Ben de sormuştum başka bir yazıda, kızların vücutlarına mı folyo giydirdiniz, nasıl yaptınız, nasıl ettiniz… bir de kalorifer peteğinin üzerindeki altın rengi objenin görünen kısmı kesilmiş pet şişe poposuna benziyor, o mu değil mi? ay çatliciiiim mines gel herkes sorularına cevap arıyor:))

  3. Kızlar arkadaki pet şişe popolarını blogunda gördüm miness in.O çubuğun uçlarında kuş biblosu var. Ama kuş deyince hakaret olur. Çok güzel bişeyler yapmış. Ama nasıl yapıldığı gizli galiba. Bu kadar ısrara rağmen anlatmadığına göre.

  4. cevap vermemiş bende soru sormuycam gerekli sorular sorulmuş zaten ellerinize sağlık harika görünüyorlar.:=)

  5. iyi de güzel arkadaşım,merak edilenleri ,soruları neden yanıtlamıyorsun?(arkadaşlar gibi bende meraktayım.bloguma beklerim diyorsun orda da hiç açıklama yok.valla ben biraz “meraklı melahat” olaraktan çatlıyacam inan.:)))hadi biz sene acemi dedik bekledik de sen bize hiç acımıyon mu?bak demedi deme “çok naz aşık USANDIIIRIIIR ” :))))

  6. merhabalar arkadaşlar bana bu rölyef çalışmalarının nasıl yapıldığını soruyorsunuz ,bende hangi aşamasından anlatmaya çalışacagımı bilmiyorum,ilk önce polimar tutkalla nişastayı hamur haline getiriyorum,bunu bir buz dolabı poşetinde saklıyabilirsiniz.sonraki aşama yapacağınız modelin telle şekliini veriyorum kalın tel kullanmaya dikkat ediyorum[BU TEKNİĞİDE BEN BULDUM ŞİMDİ İSMEKLERDE BU TEKNİĞİMLE ÇALIŞILIYOR)sonra bu yapılan şeklin üzeri kağıt havlu veya tuvalet kağıdıyla dolduruluyor alt dolgu malzemesi oluyor yani.sonrada yaptığımız hamur vardıya onunla tüm bu malzemeye şekil veriliyor tabi parmaklar tek tek yapılıp birleştirilip el formunu alıyor ve kola takılıyor sonra gereken işlemler bittikten sonra boyanıp vernikleniyor.(ŞİMDİ SİZ DİYECEKSİNİZKİ BEN BUNLARDAN BİR ŞEY ANLAMADIM BENDE TAM 3 SENEDİR BU KURSLARA GİDİYORUM ANCA BU KADARINI BECEREBİLDİM) miness.blogcu.com

  7. kitre bebek yapımına benziyor (benim arkadaşım kitre bebek yapıyorda )tellerin üstüne sarılması kağıt havlu tuvalet kağıdı kullanması o bir de pamuk kullanıyor siz hazırladığınız hamurla o ise kitre ile sertleştiriyor herşeyi aynı yalnız sizde hamur var onda kitre var polimar tutkal dediğiniz bildiğimiz tutkaldan farlı bir tutkal mı acaba ?ölçüleri nedir hamurun

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin