Salı, Ekim 25, 2016
Bikini Yapıyoruz

Bikini Yapıyoruz

0

örgü bikini
Yaz geliyor deniz, tatil zamanı yaklaşıyor. Yaz alışverişine çıkmadan önce bu fikre bir göz atın derim. Marfietli hanımlar illa ki mayo, bikinisinde bir değişiklik yapacaklardır.
Üzerine bir çiçek yahut boncuk ekler bu işi bitirirler :)
İşte tam da o hanımlara yönelik bir çalışma buldum :)
Bittiğinde hazır gibi duran, elde örüldüğü hiç belli olmayan şahane bir tasarım bence. Daha fazla merakta bırakmadan görselleri sunuyorum, buyrun bakalım beğenecek misiniz?

Bu güzellik için bir bikini üstünü feda edeceğiz :) Size uyan bir bikininizi dikiş yerlerinden kesiyorsunuz.

örgü bikini


Elbet bunu yapabilecek, kalıptan anlayan hatunlarımız da var :) Onlar kalıplarını çıkarabilir ama çıkaramayanlar da düşünülmüş. Bikininizi kalıp olarak kullanmak istemiyorsanız, bu görsel çizimi tarayıcınızdan print edebilirsiniz..

örgü bikini

örgü bikini

örgü bikini
En zevkli kısmındayız şimdi :) Yaratıcılığımız devreye giriyor burada, dilediğimiz biçimde örgü, motif vs yapıp kalıba göre hazırlıyoruz..

örgü bikini

örgü bikini

örgü bikini

örgü bikini

örgü bikini
Ben çok beğendim :) Kızım yaşadı artık bu yaz, o denize girerken ben deniz kenarında ona çeşit çeşit örerim :) Umarım sizin de işinize yarayacak bir fikir olmuştur, kolaylıklar diliyorum, sevgilerimle..

Paylaş
zynpbozyurt
Bendeniz,bundan 28 yıl önce serin bir haziran sabahında İstanbul'kadıköyde ailemin ilk çocuğu olmanın haklı gururu ile (daha sonradan pişmanlığa dönecek olsa da!) gözlerimi açtım.Evliyim bnm için çoook değerli bi kız çocuğuna sahipim Biraz tembel,bayağı hareketli,sessiz,sakin isdediği herşeyde ısrar ve inatçı,sınırsız ve olanaksız hayalleri olan konuşmaktan öte yazmak çizmekle kendini ifade edebilen nasihat'ten ziyade musibeti bekleyen birisiyimdir. Benim hakkımda daha fazla şey öğrenmek istiyosan Bu Yazıyı oku derim http://www.cicileydi.com/2012/11/BenKimim.html