18 yorum gelmiş

  1. değişik güzel bir tasarım ama çok minik minik:))teşekkürler paylaşıma:)hobim;bizim buralarda var çok istersen gönderyim bir paket:)sürpriz diye bir milyoncularda var ,oralarda varmı bilmiyorum ama ben almıştım avize yapmak için ama ağırlar ancak böyle mıknatıs taşır onları:)

  2. Ya uğraştırmaktan değil mavişim bilgisayarım yandı biliyorsun bu taka bilgisayarla bi sürü sekme açınca çok yavaş çalışıyor o bakımdan stres yaptı:)

  3. BynFavori42 diyor ki;Ya uğraştırmaktan değil mavişim bilgisayarım yandı biliyorsun bu taka bilgisayarla bi sürü sekme açınca çok yavaş çalışıyor o bakımdan stres yaptı:)

    geçmiş olsun canım, anlıyorum, bende yavaş açılıyo bazen.

  4. kuruyunca şeffaflaşan tutkallar var ondandır, yoksa desenler bulanır yada görünmez normal yapıştırıcı olmaz yanihoş olmuş ama:) beğendim ben desenler daha da güzel olabilirdi belki de ne güssel kumaşlar felannn var

  5. kırtasiyelerde, hobi malz. satan yerlerde, yapı marketlerde var şekilli delgeç yada delgi zımba olarak geçiyor ama çeşit çok insan ne alacağını bilemiyo ben bir tanecik aldım set olarak da var 45 tl 60 tl 80 tl set fiyatları 6,5 tl 12 tl tane fiyatları:)

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin

no comment