bir adet karpuz ve bir demet çiçek

-

hem eğlenceli hem de neden olmasın diyecek bir çözüm…bunu kim mi yapmış. Erzi Tarazi adlı bir endüstriyel tasarımcı. deneyecekler parmak kaldırsın.

30 yorum gelmiş

 1. neden mi? yazayım bak.bugün bizim 32.evlilik yıldönümümüz. Adamcağız bana süper bir hediye verdi:SİGARAYI bırakmaya karar verdi.bende onu kızdırıp sigara yaktırmamak için kedi gibi büzüldüm hiç birşey yapmamaya çalışıyordum ki bunu gördüm ve öyle yazdım.ama şimdi evde karpuz olsa yapabilirdim.zira şuanda kurtlar vadisi izliyor.hiç birşey duymaznokturncüğüm :)))

 2. bugün bizim 32.evlilik yıldönümümüz.

  bizede nasip olur inşalah o günleri görmek nalan ablacım bizim 3. yılımız :) 12/6 da :)

 3. amiiiin,allah hepimizi mutlu,sağ ve esen ,eşlerimiz çocuklarımızla yaşatsın.torunlarımızı hatta onların çocuklarını bile görelim.babaabaaa kadın 55ine gelmiş dünyaya doymamış daha da neler istiyor demeyin sakın,insan yaşlandıkça yaşama arzusu daha güçleniyor.büyüyünce görürsünüzzzzzzz

 4. torunlarımızı hatta onların çocuklarını bile görelim.babaabaaa kadın 55ine gelmiş dünyaya doymamış daha da neler istiyor demeyin sakın,insan yaşlandıkça yaşama arzusu daha güçleniyor.büyüyünce görürsünüzzzzzzz

  lütfen;55 yaş dediğiniz nedir ki… bence insanların en rahat, huzurlu ve mutlu olacakları yaşam dilimi…o yaşa geldiğimde inşallah sizin gibi olabilirim…maşallah diyeyimde size:) valla gıpta ediyorum size…özeniyorum…mutluluğunuz hep daim olur umarım:)Allah herkesin gönlüne göre versin…

 5. hım öyle olur gerçekten düşünüyorumda nalan abla bu yaşta bazen insan hayatın zorluklarında kurtulmak istiyorum falan deriz ama dünyanın güzelliğini v.s hepsini yaş ilerleyince anlarız eminim ki:)

 6. maşşallah nalan abla.allah daha nice uzun seneler mutlu seneler nasip eder sizlere inşallah.bizlerde sizler gibi güzel seneler geçiririz inşallah.ne güzel valla gıpta ettim.örneksiniz bize işte:)))

 7. Nice yıllara. Bizim de bu sene 15. senemiz, ama nasıl geçti bilmiyorum valla. Çocuk da olmayınca bize bunu ispat edecek..:(

 8. yaaaa nokturn cum tevellüt falan ne demek ben anlamıyorum sizi öle konuşmalarınızı :))))) yaş kaçta sekiz yıl bitiyor demek mi istedin :)))

 9. yaaaa nokturn cum tevellüt falan ne demek ben anlamıyorum

  nokturncüğüm bu daha bebe yahuiyi dilekler ve iltifatlarınız için teşekkürler canlarım.sizin ben yaşlarınız daha iyi olacaktır.zira hem donanımlısınız hem de yalnız değilsiniz.çoksunuz gücünüz ve dayanıklılığınız o ölçüde olacak.ben gençken sizlere benzerdim galiba hala da öyleyim.o zamanlar çevrede uzaylı,oldukça da luzumsuz işlerle uğraşan bir yaratık izlenimi veriyordum.pek anlaşılamadım ama sevimli bir yanım da vardı ki dışlamadılar .yaaa işte bööle neler çektim ben üüühhü hüüü:))fekat sizin de önlem almazsanız sonunuz kötü olacak.BU UYARI CİDDİpc mesaisinin boyun ağrılarına ,hareketsizliğinde kireçlemelere sebep olduğunu biliyorsunuz.,ben de biliyordum ama başlayana kadar tedbir almadım.pazartesi fizik tedaviye gidiyorum,günde 3 posta yerlerde yaptığım 40 dakkalık egzersiz de cabasıÖNLEM ALIN

 10. ne yapalım derseniz ;basit boyun eğzersizleriyle hergün birkaç dakika başlasanız bukadarı bile sizi sigorta eder. benden size bir anne,teyze,abla,ögretmen nasihatı olsun,hem boyun eğzersizleri kol ve yüz hatta göğüs için de yaralı .

 11. benim boyun filmimi görünce doktorum ağrıdan ağlıyor olman gerekir demişti. ağlamıyorum ama bu gidişle 10 yıla kalmaz nolur bilemiyorum.

 12. nalana diyor ki;ne yapalım derseniz ;basit boyun eğzersizleriyle hergün birkaç dakika başlasanız bukadarı bile sizi sigorta eder.

  doğru demişsin nalan ablacım…asiyacık “tevellüt”is mean…:) neyse insan gibi açıklama yapayım,tevellüt kısaca”yaş kaç?” demek…doğum zamanı yani..

 13. geçenyıl boyun için fizik tedavi oldum ,o zaman dizlerim için de egzersiz vermişlerdi .ama dr kireçleme dememişti.o zamandan beri yapsaydım dizi de kurtarırdım.aman kızlar ne olur ihmal etmeyin sonunda ağrılar başlayınca insan yapmadığına çok pişman oluyor.

 14. nalana diyor ki;sefacığım ablanı gördüm.onu tanıyordum da senin ablan olduğunu bilmiyordum.

  hayııırrrr!!!!akşama misafirim gelecek işe güce daldım beennn:(((((

 15. hııııı e bende doğru tahmin etmişim işteeebenim tevellütüm 24 17 yaşında evlendim 6 yaşında bir kzım var bu kadar şaşırmanız bundan ileri geliyor.)))))

 16. nalana diyor ki;sefacığım ablanı gördüm.onu tanıyordum da senin ablan olduğunu bilmiyordum. ablana benziyor musun?

  sima olarak benziyorum da….ben karayım… 4 kardeşiz…hepsi sarışın renkli gözlü…BEN ANNEMİN KARA KIZIYIM…YA ASLINDA KUMRAL DA ONLARIN YANINDA ARAP CÜCÜĞÜ GİBİ DURUYORUM İŞTE:))

 17. sefacım ya ben konudan çokkk uzak kalmışım sanıım bu konuşmalarda benim üyeliğimden önce olan konuşmalar bakıyorumda senin taaaa uzaklarda bir ablan varmış hani şöle televizyonlara çıkanlarından iyide canım yaaa ben şimdi çok merak ettim ki senin ablanı kim diye bende bakın sam :))))))

 18. ARAP CÜCÜĞÜ

  inannmam,çabuk resim yolla.Asyacım,fisun hanımı stv de oktay ustayla yaptığı programlardan tanırsın,sonra bir ara da elif karlı mıydı neydi onla da starda prg.yaptıydı.yanlışsam düzeltin.dün de untmuştum ki sesi dikkatimi çekince baktım aaa beklediğim hatun buymuş….sefanın ablasıııı dedim.demek abd.deymiş. niçin gitmişti,gelirken sana ne getirdi,bizede varmı gibi soruları hepimiz adına soruyorum. ben sormuyorum diyenler el kaldırsın bakıyiiiim.

 19. nalan abla gerçektenmi fsiun hanımın kardeşi mi sefa aaaaaa ben hiç bilmiyordumay yaaa şincik ben fisun hanımın kardeşiynen mi konuşuyom :))))ben o bayanı biliyorum ki çalışmadığım dönemler çok izlerdimburda lezzet şenşliği olduy bu hafta safranboluda oktay usta geldiydi acaba fisun hanımda geldimiydiki .))

 20. demek abd.deymiş. niçin gitmişti,gelirken sana ne getirdi,bizede varmı gibi soruları hepimiz adına soruyorum.

  kızı abd de yaşıyor…sık sık gidiyor dayanamıyor:)getirmiş hediyelerde henüz elimize ulaşmadı ki:(ulaştığında paylaşacağım söz nalan öğretmenim…ablama kesinlikle burayı okuracağım…teşekkürler:)foto yollayacağım birazdan…

 21. madem okucak hemen not düşeyim..sayın fisun hanım, ben sizin yıllardır hayranınızım..elinizin mahareti ve gülümseyen yüzünüz her türlü övgüye layık..bi dahaki sefere bi adet nike ayakkabı, bi adet te ipod rica edeyim ..psp de olabilir tabii..free shoptan da bi tane eau de toilette …markayı bilahare bildirecem..selam ederim..

 22. ARAP CÜCÜĞÜ GİBİ DURUYORUM İŞTE:))

  çok merak ettim bende seni sefa. yolla fotonuda biz karar verelim. olur mu? hem ablanızın yemek kitabı çıktığında ilk alanlardanım. hele içinde bir zeytinli açma tarifi var, şimdi olacaktı sıcak sıcak yiyecektik. sefa kuzum nerelerdesiniz? USA dan gelen hediyelerden ne haber?

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin