Bir bilmecem var arkadaşlar…

-

Bu da nesi??? Biraz düşünmek ister misiniz? Yoksa hemen içeri mi alalım sizi?Bu bir şamdan :)) İnsanlar neler düşünüyorlar, brova valla.

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
embir

Keçeler, ipler, boyalar kısacası renkler, eğlence, tasarım, yaratıcılık işte ben embir :)

26 yorum gelmiş

 1. ben buna benzer bir şey yapmıştım:)hatta benimki gece lambasıydı.İçine kablo tesisatı geçirmiştim.Meslek ve memleket icabı böyle icatlarım vardır:)

 2. aydin gelini

  çok değişik birşey embircim..gördüğüm an isme bakmadan tamam embirdendir dedim..bozuk zu tesisatı olunca atmayız artık.mum diker şamdan yaparız..

 3. embir

  Doğal gaz için çelik boru kullanmak gerekiyormuş, aliminyum olanlar zamanla aşınıp delindiği için gaz sızıntısı yapıyormuş. Evinizdeki doğal gaz bacasının çıkışındaki o kat kat olan boruya bakın arkadaşlar, çelik değilse lütfen hemen değiştirin. Fiyatı 48 tl imiş.Gece boru deyince aklıma geldi de :)

 4. tazekahve

  Gerçekten çok ilginç…Arkadaşlar ben de resim eklemek istiyorum yaptıklarımdan ama ekleyemiyorum bu konuda başvurabileceğimiz bir mail adresi var mı acep? Bilgisi olan yazarsa çok sevindirik olucam…

 5. embir

  tazekahve yazı yolla yazan yere tıklayıp yorum yazduığın gibi açılan pencerede imaj ekle yazan yeri tıkla ve daha önce bilgisayarına yüklediğin resmi seç ve gönder tuşuna baz. Resmin çok büyükse ya da formatı jpeg, png değilse ekleme başarısız olur. Umarım yardımcı olabilmişimdir.

 6. bu şamdan yahudilerin hanuka ayramı için kullandıkları menorah adlı dinsel bir semboldür. internette çok çeşitli ve ilginç dizaynlarına rastlamak mümkün.

 7. embir

  ya dün dışardydık düşün düşün aklıma gelmedi hanukaydı dimi? hamunu hanusu neler türettim :) Tabi bu şamdanlarla alakalı değildi, laptop da yanımda yoktu hatırlayamadım. Dün türktelekom israil bilmem ne takımının basket maçına gitmiştikde, maç iptal oldu gerçi,

 8. sesiber

  iptal olmasının son olaylarla ilgisi var mı embirim? korkmuştur israilliler belki seyirciler taşlarlar onları diye

 9. tazekahve

  embir, ilgilendiğin için çok sağol sanırım sorun resmimin büyük olmasıymış…Tekrardan teşekkürler…

 10. embir

  sibelcim daha içeri alınmadan dışarda israili protesto eden bir grup vardı. İçeri bile giremedik, davetli olduğumuzdan rica minnet protokol kapısından alındık. O gruptan kalabalık bir bölümde maçı izlemek için içeri girdi. İsrailin oyuncuları çıkınca yuhlamaya ve bir dünya laf söylemeye başladılar. Hatta onlarla beraber aynı şekilde tepki vermeyenlere siz müslüman değil misiniz diye bağırdılar. Maç başlamadan birisi ayakkabasını sahaya attı. Polisler onu çıkarttılar… Manzara dehşetti. Yerimizi değiştirdik. Neyse sonra çakmak attılar falan tam maçın başlama düdüğü çaldı ki o güruh bir anda heyelan görüntüsü veren şekilde sahaya doğru akmaya başladı. Polisler zor zapdetti. Oyuncularda anında tırsıp içeri kaçtı. O sıra bir arbede çıktı. Basketbol maçı değilde futbol maçı gibiydi. Sonra herkesi çıkarttılar maç iptal oldu dediler.Aslında tüm seyirciler çıktıktan sonra maçın oynanmasına karar verilmiş. Fakat israilli oyuncular çıkmamışlar ve biz galip sayılmışız ama onlarda itiraz etmiş. Sonucu basketbol federasyonu verecekmiş. Muhtemelen bize ceza verirler ama maçı da kazanmış sayılırız.israilde adamları açık ara yenmişiz oynasalardı yine ezer geçerdik ama maalesef bazı insanlar nasıl hareket edeceklerini bilmedikleri için üstüne birde para cezası vs ödemek zorunda kalacağız. Yazık oldu yani :(

Bir Cevap Yazın