Cuma, Ekim 21, 2016
Bir Blogtan Seçme Oyuncaklar

Bir Blogtan Seçme Oyuncaklar

15

Bu bacı pek maheretli eskimiş yün kazaklardan, trikolardan, kumaşlardan, bir sürü sevimli oyuncak yapmış

Civciv burada ve burada

Bunlar sanırım yogo yapan bebekler

bu kuzucukmelankolikmiş. yukardaki civcivde öyle görünüyor..

Zürafalar, kediler ve penguenler burada

Tavşanlar burada

Filler burada

Ahtapotlar, timsahlar, ayılar ve bebekler vs.. burada

Hem sizin için, hem kendim için beğendiğim oyuncakların linklerini derleyip toparladım. Belki bir gün 10marifetçilerin oyuncakla ilgili bir kampanyası olursa oyuncaksız çocukları sevindirmeme vesile olur. Uzun oldu ama umarım işinize yarar çocuklarınızı ve diğer çoçukları sevindirirsiniz.

15 YORUMLAR

  1. en üsteki fotoda sol ortadaki,kırmızı kulaklı şapkası olandan denemiştim geçen sene,kocaman olmuştu benimki,şimdi oyuncak sepetinin derinliklerinde yaşıyor:)paylaşıma için teşekkür daliyacım çok şekerler hepside.

  2. pek şeker be o.. bunlar parmak çocuk sanırım. Aytacraft kocaman dediğin çilek bebek kadar olmuş muydu?bende bir sürü parmak çocuk iskeleti yaptım. Hobim burada tel bebekleri giydirmişti. orda görmüştüm.bu yogo yapan bebeleri o iskeletlerden yapıcam. :P yardım alırım senden

  3. Zürafalar,köpekler,penguenler özellilke çok şirin.Daliya benim linki vermişsin şimdi gördüm,teşekkürler.

  4. yok o kadar diilde çilekten biraz küçüktü ama şişko birşey oldu,parmak bebek olmadı yani,biz birde örgü saç yaptık ona ballıcan öyle istedi diye,hobimin bebeklerinide çok sevdim.seninkileride bekliyorum sabırsızlıkla daliyacım:)sarı kuş diyiince geri dönüp baktım fiammacım çok tatlı o ben ona civciv diye bakmıştım hep,bezli kuş.

  5. Evet yaa pek mahsun bir kuş bu.. benim olmalı…yani onu yapmalıyım kurtuluşum yok galiba… tutayım da kaçmasın:)))

  6. fiamma1 denersen senin kuşu severiz. hele o çatal iğneyle tutturulmuş alta bittim. İç giyim kreasyonları hazırlayanlara ilham olsun :)))aytacrafts ballıcana yaptığın oyuncakları merak ediyorum ben. Elga’larını yapmak mümkün değilde diğerlerinin çakmasını yapabilirim. Kopya çekmek yasak değilmiş burada.haydi mutfaga, gülden, sevimlihayat beğenmenize sevindim yorumlarınız için teşekkür ederim.yogocuların 2 si kaytarıyo valla.

  7. ballıcana yaptıklarımın bir kısmı burda var daliyacım,tavşanlar.kurbağa fln var bakabilirsin onlara belki zaten görmüşsündür,bir ay olmadı ben geleli çokta arka sayfalarda diildirler heralde,kopya çek tabiki noolcak.

  8. kurbağıyı görmedim. Bir ay olmadı ama birsürü yazın var hem hepside niye güzel canım alla alla biraz çirkin yap :P