Cuma, Ekim 21, 2016
BİR HALI VARDI YAPMADIĞIMIZ

BİR HALI VARDI YAPMADIĞIMIZ

18

Onu da yaptık, tabi annelerin yardımıyla, siz de bu yeni moda halıları seviyorsanız hiç durmayın, burdan yapılışını öğrenip hemen başlayın

18 YORUMLAR

  1. projenin açıklamasında bahsettıgınız gibi , ertamin kumaş üzerine desen çalışmasınada fırsat verdıgı ıcın desen uygulaması yapılabılır . oldukca zahmetlı , ellerınıze saglık annenızın ve sızın :)

  2. YAPILIŞINI TAM OLARAK ANLAMAMAKTA ISRAR ETTİM DESEM AYIP OLUR MU? BELKİDE BİR DAHA OKUMALIM.DEKORDAKİ UYUM HARİKA OLMUŞ.

  3. çok güüzel bayıldım önceleri sakalıı ipten sandım ama bu daha dolgun ve güzel.latchhook diye bir elişlemesi var ona benz,yor.hatta shaggy diye seninkine çok benzer bişi var:)burdada nasıl yapıldığı var..

  4. İncili kız, verdiğin bu linklerle daha aydınlatıcı oldu işlem.Sağol ne demiş atalarımız bir elin nesi var marifette paylaşımın sesi var. Iyykk satırlarıma bakamıyorum klasik bi yorumcumu oldum ben.

  5. incili kız linkteki modeller müthişşşş…teşekkürlerr…çocukla çocuk ben bu harika şeyi bloğunuzda görmüş,”aaa inanmıyoruumm ben de istiyoruummm” şeklinde içsel viyaklamalar yapıp not edinmiştim bi yerlere…amaa anneciğiniz olmasaydı yapamazmışsınız işteeeeee:=))))))) ellerinize sağlık hepinizin..

  6. benim pc de prb. var sanırım, bilmiyorum(link açamadım). akşam evden mutlaka bakacağım.umarım yapılışı kolaydır da yıllık izine ayrıldığımda mutfağıma yapabilirim bundan.müthiş güzel bişey bu…!deneyenler olursa ne olur buradan paylaşın, olur mu?

  7. bende de açılıyor link…ben buradan görünce sakallı ipten yapıldığını düşünmüştüm ama değilmiş…iyi fikir ellerinize sağlık…

  8. aaaaaaa nasıl gözümden kaçmış alalalalaaişte bir annesinin kızı dahaçok sabır ve çok emekanneciğinin o emek veren ellerinden öperim, saygılar çok…

  9. Bu çok zor yaa, ama zorluğuna değmiş, nefis olmuş. Yapanın elleri dert görmesin..Tekrar ortaya çıkaran reklam için de yapmış olsada, yine de teşekkürler, bunu görmemi sağladığı için.