Çarşamba, Ekim 26, 2016
Bir japon, bir kağıt, bir de bıçak

Bir japon, bir kağıt, bir de bıçak

20

Bilen bilir benim japon insanına olan hayranlığımı.Severim japonları ancak nedendir bilmem, olur olmaz her yerde karşıma çıkar bir japon insanı..Kako isimli bu bayan da kendisini gözüme gözüme soktu bugün ve marifette afiş olmaya hak kazandı..Kako‘nun çalışmalarının malzeme listesini, kağıt, bıçak ve suluboya oluşturuyor..Giderayak “la havle” mi çekeyim ben yine..

Böcük
Böcük

20 YORUMLAR

 1. EN SONUNDA JAPON VATANDAŞLIĞINA GEÇİCEN SEN HERALDE..EVLİ DEĞİLSEN ALIRSIN ARTIK BİR JAPON HANIMI/BEYİ ARTIK..)KEKO NUN ÇALIŞMA İÇİN İSE YUH DİYORUM

 2. şansa bak;sen ramazandı, bayramdı, hastalıkdı, iş yoğunluğuydu de, günlerce marifete tıklama.tıkladığında da, BANG! BANG! karşında böcük!eeeeeeee s12 den de ancak bu tip bir karşılama olur.ya, s12 sen böcükten filan tırsıyorsun diye hatırlıyorum ben.ne oldu fobini yendin mi nedir?nereden aldın bu cesareti, bir capondan filan mı? ha?alnadııııııııııım kako dan, kaynaklandıııııııııııı……..seni seniiiiiiiiii..

 3. Mütevazi bir örnek seçmişsin s12, sitede neler var neler, dantel gibi işlemiş kağıdı Kako.sefa 97 acaip güldüm yorumuna bu tesadüf mü yoksa çekim midir ne dersin?

 4. Walla adamın kafası çok karışık birine benziyor ,güzel şeyler yapmış ama.Neyse bizi ilgilendiren yaptığı çalışmalar..Basit malzemelerden karışık eserler.Çok hoş Çok hoş….

 5. SAAT12 BU SANA BÖCÜKTETE YAYINLAR BİŞEYDE (AY BURAYA UYGUN MU ZITLIK BULAMADIM. BULAN OLURSA YAZSIN)DENİŞİK OLSUNDA ..KONULARI KENDİ GİBİ İNCE(!!!) SEÇER YANİ…AY BEN KAÇIYODUM YAHU YİNE TAKILDIM…TORRR

 6. :))) napiim görünce coştum :)

  gerçi papatya desenli bi çalışman vardı..eh, biraz daha kasarsan olur herhalde…enteresan çalışmalar habercisi norra insanı, arayı soğutmayalım..zaten pembiştilki, canbug, sesiber,bengiabla, biltan da yok ortalarda..:(

 7. Ben buradayım da canım yazmak istemiyor. Garip haller içindeyim bugünlerde. Farkındalık diyor bazıları da ben neyin farkında olduğumu farketmedim henüz. Şaşkın, hüzünlü, boşlukta uçan, maneviyata aç smiley. (hayal etmesi güç olacak bu smileyi ama ne yapayım öyle bu smiley)

 8. (hal-i ahvalini anlayan , belki -bilginin süzülmesidir- o diye, söze girecek, ancak durumu açıklığa kavuşturacak kelime haznesini çoktan unutmuş, ne seni aydınlatacak ne de teselli verebilecek gücü olmayan, ‘al benden de o kadar’ diye içinden geçiren, kafasının içinden hegeller,spinozalar, internet görüntüleri,kuşlar, ölümler, doğumlar, hayyamlar,uzay, yaşam, şirketler ve bissürü bilmemneler geçen smiley)

 9. valla sen bahs edince ben de daldım kendime..baktım daimi olarak “varoluş kaygısı” yerli yerinde duruyo..o bile yek başına yeterken bunalmaya, daha kıyıda köşede bi dünya herze var..bilgi bombardmanı altında ezildikçe ezilmiş buluyorum kendimi.o zaman , -sanırım einstein ile ilgili bir olay idi- şu hikaye aklıma geliyor:einstein efendiye soruyolar ; madem çok zekisin sööle bakalım 4559678×1023658 kaç eder? eins çıkarıyo bi hesap makine cevap budur diyo.peki diyolar sööle bakalım falan filan durumun -45 derecedki hali nicedir? “bunu bilmiom” diyo einstein abi..”ama bunu bilen birine 5 dakkada ulaşabilirim” diye ekliyo..” ladies and gentlemen, mesele bi dünya bilgiyi depolamak diil ona en kısa yoldan ulaşabilmektir” şeklinde de olayı noktalıyo..baktım şimdi bunu niye anlattım bilemedim..sanırım kendi isteklerimiz ve etrafımızdakilerin istekleri arasında bir sıkışma yaşadım…zaten sarsak olan bendeniz yine çuvalladım…”sevgiler” şekinde bir iyi dilek kelimesi ile noktalıyım bari..

 10. neleri tutmuşum diye bir bakayım dedim marifette hani tututyoruz tutuyoruz neyi hayata geçirmişim belki birşeyler eser esmesi bitmez aklıma bunu görünce hoşuma gitti görmeyenlere bi şans daha dedim.