Perşembe, Mayıs 25, 2017
Bir kaç hediyeleşme ve kocaman teşekkürler :)

Bir kaç hediyeleşme ve kocaman teşekkürler :)

12

eveeeetttt,artık taytay durabiliyorum kızlar…yakında yürümeye de başlarım :)))şu paylaştığım yazı bu kadar geciktiği için,ilk olarak ilgili dostların affını rica ediyorum…ama tiyatroydu,kurstu,sakatlıktı,evin badanasıydı derken, anca zaman bulabildim… şimdi hemen bakalım sepetimizde neler var? :)sevgili acemi kuzucuk…Işılım benim…canlar canı..bakın ablasıyla neler paylaşmış..harika bir magnet

ve beni en zayıf noktamdan vuran bir suluboya çalışması resim

bu kuzucuğum,sulu boyayı ne kadar ustaca kullandığının hiç farkında değil…Işılım,acemi hobicim,kuzum benim,çok teşekkürler ediyorum canlar canı…..bir diğer hediyem de,sevgili renklitasarimlar’dan…şu çantanın güzelliğine bakar mısınız yaa…oy oy oyyy :)))semacığım çok teşekkürler ediyorum kuzucuğum…

bu teşekkürler için çok geç kaldığımın farkındayım…tekrar özür diliyorum bu zarif arkadaşlarımızdan…şimdi,verdiğim sözleri tutma sırası bende :)))

sevgili Banu ARIKKÖKsevgili Işıl TEKİNERsevgili Şule KARADENİZsevgili Saliha GÜNENÇpaketleriniz pazartesi yola çıkıyor…içlerinde ne var derseniz?seramik yollasam,tartıda çok ağır çekecekti..ben sizlere çok farklı çalışmalarımı yolladım canlar…köyümüzün iç kısımlarında,bir hanım arkadaşımın atelyesi var..orada silikon kalıplara poyester dökerek,hediyelik eşyalar yapıyor..yanına her gittiğimde,hemen kollarımı sıvayıp saldırıyorum-getirin malzemeleri,ben de yapıcam ben de yapıcam,bana ne bana ne..diye :))))kendi ellerimle döktüm canlar…aslında bu işe başlamak isterim ama,onun kullandığı kimyasalların kokuları çok keskin ve ağır..o atelyede fazla durulmuyor,hemen baş ağrısı yapıyor.dayanılacak gibi değil..beni biliyorsunuz,ucuzcuyumdur..aldım kendi döktüklerimi,eve getirip,sulandırılmış ayakkabı boyasıyla boyadım yine :)))) sonra da kurumadan hemen sildim..evet..bana eserlerinden göndersen kuzularıma tekrar teşekkürler ediyorum :)sizleri çok seviyorum :)

12 YORUMLAR

  1. canım figen ablam, küçük sürprizlerimi beğenmene sevindim, kızın olduğumdan senden üç beş yetenek kapmışım da yapıyorum işte birşeyler, iyi ki doğurmuşsun beni:))

  2. Oh ellerine sağlık ablacım, artık arkadaşların yazılarında görürüz neler olduğunu, bu arada sana kuşlar bişi getirecekmiş ne acaba? :D

  3. Figen abla benim adresimi acele bir şekilde istedi meğer bana hediye yollamayacakmış o zaman telaşın niyeydi Figen abla?

  4. sude senin adresin gelmedi :(sybellacık senden de istemiştim ama o da gelmedi..acaba ben özel mesaj yazmayı beceremiyor muyum?ya da niye gelmedi ki?sude ve sybella’dan adres bekliyorum…ama beni takan yok burda :))))

  5. Figen abla ben sana adresimi yolladım ben hiç bir mesajı silmem gitti görünüyor bende hem özel mesaj atınca sana,bize hiç cevap vermiyorsun:))Yolladım adresimi…Verdiğin link çok tatlı ya:)

  6. hah..şimdi geldi sudecik…teşekkürler :)))kuzucuğum benim her an iki ayağım bir pabuçta olduğu için,bazan özel mesajlar gözümden kaçabiliyor..her dakika bir yere,birşeye yetişme telaşı yüzünden sürekli birşeyleri unutuyorum..beni affedin :)

  7. Helenistik döneme ait ”Bergama Yılanlı Sütun” (her ne kadar flu da olsa resim de görüldüğü üzere:)) ) tarih arasındaki yerini aldı salonumuzda Sevgili Figenciğim. Ellerine sağlık, çok teşekkür ederimm güzel hediyen için…

  8. oy oy oy kurban oluruuummmm :)))ben bunlardan çok döktüm can…bunları çantamda taşırken hep kendimi müze soygunu yapmış gibi hissediyorum :))))çok tatlısın sennn :))))