Bir nevi kundak

-
bebek
bebek

Benim bebek doğana kadar sizleri bebek eşyalarına boğmaya devam edicem..Az kaldı korkmayın:) Bebeği battaniyeye sarıp sarmalamak yerine daha kolay bir yol düşünen annecim bunu yapmış. Önce her tarafı kapalıydı ancak bebeği içine koyup çıkarması zor olur diye bir yanına fermuar gelmek üzere söktük. Fermuarlı daha dolay olur ne dersiniz? peerfelix daha önce benzerini paylaşmış, Bu da bizim “noonies”

bir nevi kundak
kundak

4 yorum gelmiş

  1. sybella

    Çok güzel beişimiz de sağlıcakla kullansın. Bunlara portbebe diyorlar, bende de vardı ama sıcaklarda doğduğu için kullanamamıştım, sen doya doya kullan canım :)

  2. dolunay82

    çocuklara yapılan her şey ne sevimli oluyor.sonsuz sevgi katıyoruz ondan herhalde.annenin ellerine sağlık.iyi günlerde kullanın.

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on Google+
Google+
Share on LinkedIn
Linkedin

İsme özel pembe bebek battaniyesi

| | 0 Yorum

Kızıma aldığım pembe nohut battaniyeye ananemizin mevlüd elbisesi için kullandığı dantelden artan dantel güpürü diktim. Elimde olanı kullandığım için danteli fırfırlamadan diktim ama siz fırfır yapıp dikebilirsiniz de. İsminin kısa...

Güzelim tığ işi bebek battaniye modelleri

| | 0 Yorum

Tığ işi bebek battaniyelerini insan kucaklamak istiyor; yumuşacık, rengarenk, biraz da sanki bebek kokulu oluyorlar. Birbirinden şahane tığ işi bebek battaniyeleri arasından seçim yaparken zorlandık ama hem buradaki bebek battaniyeleri bölümümüzden...