Bir nişan serüveni

-

Merhabalar herkese, bir süredir 10 marifeti sadece uzaktan izliyordum ki dedim ee niye duruyorum hemen paylaşayım yastığımı-aslında o artık kuzenimin yastığı-resimde görmüş olduğunuz nişan yastığını kuzenimin nişanı için hazırladım.Yastığın diğer aşamaları içinbloguma tık tık:)

yastığın son hali
yastığın son hali

yastığın son hali1
yastığın son hali1

8 yorum gelmiş

  1. ya şu altı çizili bloğuma, tıklayınız, buraya alalım sizi, buyrun, gibi yazıp mesela sizde bloğuma diye yazmışsınız o kodlamayı nasıl yapıyorsunuz bana yazarmısınız?

  2. şöyleki: yazı yolla bölümünde çıkan pencerede sırasıyla K / link ”,, gibi seçenekler var , linke tıklayıp çıkan pencereye blogunuzun ya da başka bir sitenin linkini yapıştırıyorsunuz tamam diyorsunuz ve ekrana otomatik kodlanmış linki geliyor imleç en son yanda benim imleç hanesi diye yazdığım yerde kalıyor [ ff”>imleç hanesi ] bu imleç hanesi yazan yere blogum,tık tık artık ne isterseniz yazıp yanda gördüğünüz şekilde yazının devamı yazan yerden devam ederek [ ff”>imleç hanesi yazının devamı ] başka şeyler ekleyebilirsiniz(bu yazı olabilir yeni bir link olabilir resim olabilir)

  3. Çok hoş bir yastık olmuş.Ellerinize sağlık, çok zarif.Renkler de harika.Umarım sahibide beğenir ve uğur getirir bu yastık ona.

  4. Yorumlarınıza teşekkür ederim :) Bana beğenmişler gibi geldi:) umarım kandırılmamışımdır.Ama dediğiniz gibi umarım uğur getirir onlara.

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin