Bir Sonbahar esintisi, kırlent

-

kırlent
2012 Sonbahar Yarışması için hazırladığım kırlent tasarımımla aranızdayım :) Yaprakları ve çiçekleri her zamanki gibi elimde kestim. El dikişi ile kumaşa aplike yaptım. Çiçekleri daha önce kendim keşfetmiştim. Minik çiçeklerin ortasına ahşap boncuklar diktim. Biçtim, diktim, işledim ve böyle bir Sonbahar esintisi çıktı ortaya :)
Hobiniyarat, 10marifet ekibine bizlere böyle bir heyecanı yaşattığı için teşekkür ediyorum. Yarışmadan elde edilecek gelirin minikler için kullanılacak olması, yarışmayı daha da anlamlı kılıyor. Tüm yarışmacı arkadaşlara bol şans diliyorum.

kırlent

47 yorum gelmiş

 1. Avatar photo

  Harika olmuş. Ellerinize sağlık… Sonbaharı sevmem ama bu kırlentlerden pozitif bir sonbahar enerjisi yayılıyor. Tekrar emeğinize sağlık :)

 2. Avatar photo

  adadenizi,oyundostum, esencan,teşekkür ederim.Beğendiğinize sevindim.Umarım kargom bugün on marifet ofisine ulaşır:) Kargo şirketi dün için söz vermişlerdi:))

 3. Avatar photo

  Nuray Hanımcım bu çalışmayı altında isminiz olmadan da görsem yemin ederim kimin deseler Nuraycatasarımlar derim… O tarzınızı o kadar belli eden bir çalışma olmuşki, o çiçeklerin düzeni, kıvrımları, kullandığınız renkler hepsi sizin tarzınızı yansıtıyor gerçekten… Çok güzel olmuş hakikaten ellerinize sağlık… Başarılar diliyorum size :)

 4. Avatar photo

  Şenaycım,yaptıklarıma imzamı atıyorum öyle değilmi:) paket çok şükür dün on marifet ofisine ulaştı,yalnız içine adımı yazmamışım.Canım benim çok teşekkür ederim,hepimize başarılar:)

 5. Avatar photo

  ben bu güzelliği nasıl kaçırmışım aşkolsun bana :D yine harika olmuş tüm işleriniz gibi , emeklerinize sağlık

 6. Avatar photo

  Yarışma sonuçlarını şimdi gördüm, çok tebrikler Nuray Hanım :) Renk uyumu harika, onu söylemeden geçemeyeceğim ^^

 7. Avatar photo

  Nuraycığım, sergide espri bile yaptım bu konu da:) Yarışmaya katılan arkadaşlar biraz daha rahat nefes alsın yarışmadan çekiyorum haberi olmadan Nuray’ın eserini diye:)) Gerçekten çok beğendim yakından buradaki resimde yansıdığından çok daha güzel. Şu sıralarda bu güzel çalışman benim olamasa da :=( teyzemin evini süslüyor, çünkü ilk o aldı eline, eğer biraz yakın yaşlarda olsaydık yastık kavgasına dönüşürdü olay oracıkta:) Tebrik ediyorum seni yürekten… Bu akşam kendisine de söyleyeyim, o da çok memnun olacaktır…
  Bu arada yarışmaya katılan tüm arkadaşları da ayrıca yürekten tebrik ediyorum.

 8. Avatar photo

  Merhaba arkadaşlar, tüm samimiyetimle yazayım gece uyku tutmadı:)) sabahta erken kalktım sonucu bekliyorum ,öğlen ismimi görünce mutluluktan havalara uçtum:)) Yarışmaya katılmaya son anda karar verdim ,googledan koruncuklara baktım ,çocukların fotoğraftaki bakışları beni etkiledi katılmaya karar verdim. ve tüm gün ve gece (hatta fotoğraflarda vardır gece çekimleri)bitirmek için uğraşmıştım. Kargoya verdim söz verdikleri tarihten birgün sonraya teslim ettiler o ayrı bir heyecandı benim için. Sonucu öğrenince annemi arayıp paylaştım,oda bir sevinç çığlığı attı ve tebrik etti:))) çok işime yarayacağından ,ve güzel işler çıkacağından eminim.
  Dün Aylin hanıma yastık satıldımı diye yazmaya çekindim,meraktan çatladım fiamma1, teyzenin satınalmasına da ayrıca sevindim,senide çok seviyorum biliyorsun. Teyzene sevgilerimi gönderiyorum güle güle kullansın.
  munures,kilpi çok teşekkür ederim,sevgiler:)

 9. Avatar photo

  Nuray Hanımcım tebrik ederim :) İmzanızı atmıştınız birinci de olmuşsunuz :) Çok sevindim :)
  Sevgili Fiamma’nın yastığı aldığını ve çantasına koyduğunu ve Nurayhanım yarışmadan çekiliyor çünkü artık yastığını ben aldım dediğine de bizzat şahit oldum :) Tabiki satıldı bu yastık havada kapılır ellerinize kolalrınıza sağlık :) Şimdi siz o makine ile neler neler yaparsınızzzzzz :) Güzel günlerde kullanın :)

 10. Avatar photo

  Ne güzel yazmışsın şenaycım,hayatımda aldığım en güzel hediye ve yastığın satılmış olması ayrıca gurur verici. Gelirinde çocuklar için kullanılacak olması çok daha güzel ve önemli:)

 11. Avatar photo

  Nuray hanım, tebrik ediyorum:) kırlentiniz de diğer bütün işleriniz gibi özenli ve zevkliydi.. ayrıca o makinayla neler neler yaparsınız şimdi siz:)

 12. Avatar photo

  bayılırım sonbahar renklerine bir başak burcu olarak çok başarılı bir komposizyon olmuş elinize sağlık :)

Bir cevap yazın