Biraz da dijital marifet : blog şablonu nasıl yapılır?

-
GeCe
GeCe

Sevgili Cadıkazanı’nın 10marifette bizlere sunduğu yazılarda (12) scrapbooking kağıtlarıyla görsellerimizi süslemek için daha da marifetlendik. Özellikle elişlerini sergileyen bayanlar için uygun olan bu kağıtları kullanarak kendinize has blog temaları hazırlayabilirsiniz. Adım adım temanın nasıl oluşturulduğunu blogumda anlattım. Yukarıdaki resimde ise yaptığım temalardan biri görülüyor. Üyelerimizden gönüldenele ise bayağı hızlı öğrendi, şıkır şıkır bir şablonla yeniledi sitesini.

6 yorum gelmiş

 1. gonuldenele

  canım yaa..nereden başlasam nasıl yazsam:(((ben şablonla cebelleşirken marifetli bir arkadaşım şablonu benim için hazırlamış.ben hazıra kondum aslında.sanırım o sıralar fazlaca soru sorduğumdan ve kendimde uğraştığımdan benim yaptığım zannı oluştu.arkadaşım senin için hazırladım diyincede ben uğraşmayı bırakmıştım.ama şu da varki;verdiğin bilgilerle gerçektende şıkır şıkır bir şablon hazırlanır.aslında yorumlarda yazmıştım ama gözden kaçtı sanırım.yanlış anlamaya mahal vermiş gibi hissettim kendimi..ama dediğim gibi verdiğin bilgiler harika.denedim çünkü.:)))

 2. cadikazani

  1gece guzel anlatmissin canim acaip i$e yaradi bu kaatlarda ne guzel sablonlar yapiorsunuz valla.Benimde printerda boya kalmadi basa basa hihi ama i$enize yaramasina sevindim gerçekten :)gule gule kullanin arkada$lar:)

 3. Asmunikal

  aman ya ben de yapıcam kendime kedi temalı güya ama okulda ödev için yaptığım siteler bitmek bilmiyor ki kendi css imi yazıyım… bayramda da proje bitiricem. püfff. Bana ilham verdiniz teşekkür ederim.

 4. haydimutfaga

  bilgiler için teşekkürler.gecedeign1 sitenizde önerdiğiniz photoscape programını indirdim. çok beğendim.program için de teşekkür ederim,sağolun.

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin