Birkaç tığ işi havlu kenarı örneği

-

turuncu-kirmizi-beyaz-guzel-tig-isi-havlu-kenari-ornekleri

Fikir vermesi için ben de birkaç havlu kenarı modeli eklemek istedim… Tığ işi kenar dantellerini sevenler için bu turuncu-beyaz ve kırmızı-beyaz tığ şi havlu kenarları belki fikir verici olur. Bu tarz hafif, sade kenar modellerini seviyorum.

EDİTÖR NOTU: Havlu kenarında tığ işi danteller her zaman için en sevilenlerden biri kesinlikle. Ne tarz olursa olsun havlu kenarları, tüm elişleri içinde en çok aranan, en çok sevilenlerden biri. Biliyoruz ki havlu kenarının modası yok, dolayısıyla da hiç geçmiyor. Çeyizlerinde annelerinin, büyüklerinin hazırladığı havlu kenarları ile evlenen genç hanımlar şimdi kendi kızlarının, yeğenlerinin çeyizleri için havlu kenarları hazırlıyorlar. Yani nesilden nesile süren bir merak, bir sevgi söz konusu. Tığ işi havlu kenarları bizim de favorilerimizden. Gündelik hayatta en rahat kullanılabilen, yapımı pratik, sonucu göz dolduran tığişi havlu kenar dantellerinden 10marifetli hanımlarımızın paylaştığı bazı modelleri buraya aktaralım ki konuyu daha bir doyurucu sunabilmiş olalım.

tig-isi-havlu-kenari-suslemesi-yapimi-1 tig-isi-gulkurusu-havlu-kenari-danteli-530x821 kirmizi-dantel-sade-havlu-kenari-ornegi-530x228 tig-isi-beyaz-klasik-havlu-kenari-530x641 bordolu-beyazli-tig-isi-klasik-dantel-havlu-kenari-530x324 tig-isi-boncuklu-turuncu-beyaz-dantel-havlu-kenari-ornegi-530x335 kirmizi-kenarli-beyaz-klasik-ucgen-tig-isi-havlu-kenari-ornek-530x322 kelebekli-simli-guzel-havlu-kenari-ornek-530x306 beyaz-sari-sutasi-havlu-kenari-ornegi-530x464 bordo-beyaz-orumcekli-tig-isi-havlu-kenar-danteli-ornek-530x359 renkli-kelebekli-tig-isi-havlu-kenar-danteli-ornegi-530x299

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

2 yorum gelmiş

Bir Cevap Yazın